Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért szeretnek belém az emberek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek belém az emberek?

Figyelt kérdés
24 éves, biszexuális lány vagyok. Férfiakkal már egy ideje nem randiztam, nem szexeltem, de ugyanaz történt velük azelőtt, mint ami most a lányokkal is van. Belém szerettek, pedig én csak szórakoztam. Főleg úgy, hogy az elejében én beleéltem magam a dolgokba, mondhatni, hogy kapcsolatot kerestem az adott lánnyal, ő azt mondta csak szórakozik, utána amikor dobtam egy általam jobbnak vélt lány miatt, akkor meg bevallja, hogy szeret. Mi ez? Én nem vagyok igazán szerelmes típus. De nem értem az embereket. Ha ők kimondják, hogy szórakozni akarnak, akkor aztán miért én vagyok a szemét, ha tovább lépek olyan valaki miatt, aki talán majd szeretne rendes kapcsolatot? Régebben fiúkkal is volt ez, hogy összeismerkedtünk, kapcsolatot kerestem, szexeltem vele, de rájöttem, hogy mégsem akarom (nem azért, mert rossz volt a szex), tovább léptem és akkor jön azzal, hogy hát szeretett volna többet... Én ezt abszolút nem értem. Rosszul érzem magam, hogy megbántok embereket így. :/ Nem tudom megérteni, hogy miért szeretnek belém, de jól van. Mindkét oldal érdekel, aki benne volt ilyenben, annak kíváncsi vagyok a tapasztalataira. Köcsögök kíméljenek. Köszi.

2014. febr. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők képesek rá, te ezt úgysem értheted.
2014. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képes lennék én is, ha nem azzal jönnének az elején, hogy jaj, hát ők is csak lazán szórakozni akarnak. Én ezt egyiknek sem mondtam így ki. Mindenki egyenlő eséllyel indult arra, hogy kapcsolatunk is legyen.
2014. febr. 25. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet a háttérben, hogy ők nagyon szeretethiányosak és mikor ott vagy velük akkor kötődni kezdenek hozzád, ez pedig úgy nyilvánul meg, hogy beléd szeretnek.
2014. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok erre mit mondani...
2014. febr. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!