Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (leszbikusok véleménye érdekelne a legjobban)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem nagyon tetszik kb egy éve ismerem, jól kijövünk, összebarátkoztunk. Nem tudja azt h nekem a lányok is tetszenek.(igazából ezt senki nem is tudja, h nem csak a fiúk érdekelnek, és tapasztalatom sem volt csajokkal, így nem is tudom igazán eldönteni a dolgokat)

Olyan tanácstalan vagyok, mert mostanában, úgy értem mintha jobban kedvelne. Pl mikor rám néz..van olyan h több másodpercen keresztül összenézünk, ölelget, rám hajtja a fejét, folyamatosan hozzám ér. Am ő nagyon csinos, szép lány, tényleg az a tipikus jó csaj szal nem nézném ki belőle, h a lányok is érdekelnék, viszont nagyon sok fiú udvarol neki és mégsem jön össze senkivel. Nem tudom eldönteni h most szeretetből csinálja, vagy tetszem neki "úgy" is.

De lehet csak én gondolom túl az egészet és tényleg csak barátként tekint rám.

Ezek alapján, amit írtam lehet benne vmi h a lányok érdekelnék őt?



2014. márc. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
figyelj,itt nem a kinézet a lényeg egy ilyen téren.Ha szép ha csúnya lehet leszbikus.A barátnőknek van ilyen mélyebb fűződésük egymáshoz.Én is régen a legjobb barátnőmmel össze hangolódtunk kicsit és simogattuk egymást meg smaci és azóta sincsen semmi.nem vagyok leszbi pasim van.
2014. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem én vagyok a legjobb barátnője, és mégis velem csinálja csak ezt. a legjobb barátnőjével nem,meg egyik barátnőjével sem. hát nem tudom :/
2014. márc. 19. 04:59
 3/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő 17, én 18
2014. márc. 21. 05:02
 5/7 anonim ***** válasza:

csináld te is ugyanazt.

aztán egy intimebb helyen kevéske pia után smároldle,ezután 2 út van.

1:közli,hogy nem leszbi.te pedig a piára fogod.

2:bejövős vagy neki és folytatása lesz.

2014. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, buliba azért ő is felszabadultabb, én is.max ha nem tetszik neki, akkor ja a alkoholra fogom.:) de legalább tudom, majd h most mi is a helyzet.
2014. márc. 21. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg írd meg mi lett.
2014. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!