Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők hogyan fogadjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nők hogyan fogadják el, hogy sosem lesz normális családjuk?

Figyelt kérdés

Vannak nők, akik csalódtak a férfiakban, ezért nőkkel kezdenek. Egy pár csalódás után nem luxus ilyen fordulatot venni, és a klasszikus családmodellt eldobni egy életre? Egy gyönyörű, okos lányismerősöm egész gimi alatt 1 fiúval járt, látszólag jól megvoltak. Én kicsit belé is voltam zúgva. Erre mikor a napokban felkerestem, megtudtam, hogy összejött egy lány csoporttársával az egyetemen. Egyszerűen nem jut el az agyamig, hogy lehet ekkorát változni, nem hiszem el, hogy ő tényleg a lányokhoz vonzódik, szerintem valami más oka lehet, hogy most ezt az utat választotta. Egy különösen finom, nőies, gyönyörű teremtésről beszélek, nem pedig egy fiús csajról.

És ha így van, akkor inkább vállalja azt, hogy egész életében ferdén néznek majd rá? Ennyi erővel ma a férfiak 80%-a meleg lehetne, annyi lepattintás és csalódás ér minket, mégsem vagyunk azok, és nem is leszünk. 24/F



2014. márc. 18. 20:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne normális családjuk?
2014. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a homok.
2014. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
0%
ez szép volt!BIG LIKE!
2014. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet normális családjuk, mert ha 2 nő nevel egy gyereket, akkor nem lesz apaképe, ergo egy bizonyos szinten lelki sérült ember lesz belőle. Legalábbis ebben az országban biztos.
2014. márc. 18. 21:00
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező! Tudtad, hogy az azonos nemű házasságokban a gyereket sokkal kevesebb testi és lelki bántalmazás éri, és hogy kevésbé lesznek sérültek és frusztráltak 24éves korukra?
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%

A butaságot megint kimaxoltad.


Leszbikus, nem lesz csak úgy senki, nem választás kérdése, ilyennek születik és pont.


Miért ne lehetne rendes családja?


A klasszikus családmodell alatt azt érted amiben a férfiak többsége bántalmazza a feleségét, gyerekét?


Nem csak fiús leszbikusok vannak.


"És ha így van, akkor inkább vállalja azt, hogy egész életében ferdén néznek majd rá?"

Boldog párkapcsolatban élek egy másik nővel, és cseppet sem érdekel ki mit gondol.


És a férfiak 80%-a meleg, többek közt neked is lehetnek gondok ezen a téren, ha ilyeneket állítasz.

2014. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%
Egy alkoholista apa, aki többször megcsalta anyut és nevelés helyett csak szájon vágta a gyereket vajon valóban jobb, mint két teljesen odaadó női nevelő?
2014. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt bántalmazásról? Én a normális szerető anya és szerető apa modellre gondolok, nem holmi bántalmazásra.
2014. márc. 18. 21:03
 9/47 A kérdező kommentje:

"És a férfiak 80%-a meleg, többek közt neked is lehetnek gondok ezen a téren, ha ilyeneket állítasz."


Szerintem tanulj meg értően olvasni.

2014. márc. 18. 21:05
 10/47 anonim ***** válasza:
0%
#6: ezt a baromságot honnan veszed? :D
2014. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!