Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék ismerkedni, chataln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni, chatalni, esetleg kamozni leszbi, biszexuális lányokkal?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje bennem van hogy szeretném kipróbálni lánnyal, de nincs olyan ismerősöm akivel ezt meg tudnám beszélni. Chatoldalakon a legtöbb kamu.

18/L



2014. márc. 26. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jajj persze.
2014. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami probléma van esetleg?
2014. márc. 26. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, probléma az van. Főként a mai társadalommal...
2014. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Emeld fel a seggecskédet. Nem kell ám mindig mindent a gép előtt csinálni. Na pl. a szex is egy olyan tevékenység. :)A szexchat baromság... Jöjjön meg az eszed és szedj fel egy pasit. Ellenkező nem...
2014. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy bíráljatok.
2014. márc. 26. 17:11
 6/12 A kérdező kommentje:
6 hónapja van barátom. Azért szeretnék beszélgetni mert, nem tudom eldönteni hogy mi van velem és szeretnék rendet rakni magamban.
2014. márc. 26. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
van pasid, és úgy akarsz más csajokkal kamozni? gratulálok...
2014. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sajnos én sem tudok ilyen oldalt, de ha találsz szólj :) és ne foglalkozz senkivel ki mit mond!! Te tudod neked mi a jó, mire vágysz! Senkinek nincs joga bírálni téged! Aki ezt teszi kicsinyes ember.
2014. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pride.hu-n van például társkereső rovat, külön barátkozás, tartós kapcsolat, szexpartner kategóriákkal. Ott keresgélhetsz, és fel is adhatsz hirdetést.

Személyesen meg a Labrisz különböző rendezvényeit látogathatod, bővebben: labrisz.hu

Ha kifejezetten chatet keresel, korábban a Gyalogló chaten volt Leszbikus és bi lányok szoba, ami elég jól pörgött, talán megvan még.

2014. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hidd el, itt is van egy csomó leszbikus/biszex lány. A kérdések közt vannak kimondottan őket keresők is. Onnan válogathatsz.:) De ha gondolod, én is szívesen beszélgetek.:)
2014. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!