Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első leszbikus együttlét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első leszbikus együttlét, hogy csinaljam? (a többi lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a szerelmemmel aki szintén lány, mindkettőnknek ez az első hogy azonos neművel vagyunk es mindketten szüzek vagyunk. 2 hónapja egy kirándulás alkalmával eljutottunk odáig, hogy megujjazott az ágyban és isteni volt. Én viszont nem tudtam megtenni.. Azóta nem voltunk együtt szexuálisan, Ő többször is kérte, hogy aludjak nála és ismételjük meg de nem akarok átmenni mert tudom hogy még mindig nem tudnám megtenni.. Nem erőlteti egyáltalán de természetesen ő is szeretné ha kényeztetném még ha nem is utal rá.. Hogy küzdjem le az ilyen gátlásaim? Még ahhoz sincs gusztusom, hogy magam megujjazzam nem hogy mást.. Pedig tényleg nagyon szeretem..


Rosszindulatú megjegyzéseket kérlek mellőzzétek..



2014. máj. 12. 18:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Őszintén mennyi idős vagy? Megfogalmazódik bármilyen ok benned a dologgal kapcsolatban vagy magad sem tudod mi tart vissza? Ha így van, ne erőltessetek a dolgot, akkor maradjon a csók, simogatás... ameddig el tudtok menni közösen legalábbis. Mert a minimum hogyha valamit engedsz neki akkor te is viszonzod azt, neki sem lett abból baja hogy kényeztetett látod. :)
2014. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Perszee, az a normális, hogy ha szereted, viszonzod, de ennek azért kellene történnie, mert akarok, de ha egyszerűen nem bírod megtenni, ha nem esik jól, akkor nem szabad erőltetni. Vagy várni kell, lehet, hogy csak szimplán fiatal vagy, vagy sajnos lehet, hogy nem fog ez működni köztetek... :/ Sajnos az az igazság, hogy a szex fontos része a kapcsolatnak. Én pl. vágyom arra, hogy kielégítsem a partnerem.
2014. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban leszek 17, és azert nem mert soha nem gondoltam arra hogy en egy lanynak csinaljam.. es ezzel Ő is tisztaban van mert beszeltem neki errol.. es mondtam mar neki azt is hogy o se kenyeztessen engem, mert nekem nagyon rissz hogy nem tudom viszonozni de erre mindig azzal valaszol, hogy o szeretne, mert elvezi es azt is ahogy latja hogy en elvezem.. de tudom hogy ez igy cseppet sem korrekt
2014. máj. 12. 20:05
 14/26 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem. Először is szereted, de te nem akarsz odanyúlni, mert állításod szerint soha nem hitted volna hogy lánnyal fogsz intim viszonyba kerülni. És úgy tűnik emiatt nincs gusztusod magadhoz nyúlni se. Mi van ha ez "csak" baráti, esetleg testvéri szeretet amit te érzel iránta és nem szerelem? És hogy érzel iránta más szituációkban, pl csók, meztelen ölelkezés, stb...? Vágyat, örömöt, egymásra hangolódást vagy feszültséget, zavarodottságot, kényszert... Esetleg a szűzhártyád meglétének ténye ami bezavar... Örülsz és nem szégyelled, hogy nővel éled meg az elsőt vagy sokkal jobban feloldódnál egy srác előtt?
2014. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Tudon hogy nem barati szeretet mert imadok vele csokolozni akar gyengeden, akar vadabbul es iszonyuan betud inditani.. es igen fiu elott konnyebben feltudnek oldodni
2014. máj. 12. 20:30
 16/26 anonim ***** válasza:
És gondolom ennek ellenére nem vagy leszbikus és "véletlen szerűen" szerettél bele a barátnődbe, meg ő volt az első élményforrás is számodra, jól gondolom? Ha igen, akkor a csaj tud valamit ha tüzet gyújtott benned :) Szerintem csak legyetek türelemmel egymásra és majd hozzá fogsz szokni a helyzethez. Mert ere is meg kell érni lelkileg hiába szereted őt. Amúgy a család elfogadó veletek?
2014. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Igen, jol latod :)

Egyebkent nem tud rolunk nagyon senki, egy jo ideig meg nem is fog..

2014. máj. 12. 21:13
 18/26 anonim ***** válasza:

Aha... végül is ezek a titkok is közrejátszhatnak a gátlásodban. Nem tudom ti hogy oldjátok meg a találkozásokat, de ez végső soron a ti magánügyetek, nem releváns a kérdés szempontjából.

A lényeg hogy megérjen a kapcsolatotok és hogy fokozatosan engedjétek szabadjára az ösztöneiteket. Te pedig készen fogsz majd állni arra hogy feltudd vállalni a dolgot mások előtt, a lényeg hogy soha ne csapd őt be, ne legyen kihasználva. Annyit engedj amennyi jól esik.


Na remélem sikerült segítséget nyújtanom a válaszokkal és bízom benne hogy a ti szerelmetek példaértékű lesz. :) Sok szerencsét

2014. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18 könnyű találkozni barátnővel...könnyebb mint egy "titkos párkapcsolat pasival":))

gondolom amúgy kicsit félsz, hogy rosszul is fogod csinálni, nem? beszéljétek meg, hogy barátnőd mutatja/mondja mit hogyan kell csinálni:) és nyúlj magadhoz! ha nem tudod neked mi jó, akkor neki se fogod tudni! semmi rossz és undorító nincs benne:) ha akarsz kérdezni valamit írj nyugodtan privit, biszex vagyok volt már dolgom pár lánnyal;) 20L

2014. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy ő esetleg nem fogja élvezni amit csinálsz, vagy undorítónak találod a dolgot, vagy pontosan mitől?
2014. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!