Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első leszbikus együttlét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első leszbikus együttlét, hogy csinaljam? (a többi lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a szerelmemmel aki szintén lány, mindkettőnknek ez az első hogy azonos neművel vagyunk es mindketten szüzek vagyunk. 2 hónapja egy kirándulás alkalmával eljutottunk odáig, hogy megujjazott az ágyban és isteni volt. Én viszont nem tudtam megtenni.. Azóta nem voltunk együtt szexuálisan, Ő többször is kérte, hogy aludjak nála és ismételjük meg de nem akarok átmenni mert tudom hogy még mindig nem tudnám megtenni.. Nem erőlteti egyáltalán de természetesen ő is szeretné ha kényeztetném még ha nem is utal rá.. Hogy küzdjem le az ilyen gátlásaim? Még ahhoz sincs gusztusom, hogy magam megujjazzam nem hogy mást.. Pedig tényleg nagyon szeretem..


Rosszindulatú megjegyzéseket kérlek mellőzzétek..



2014. máj. 12. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Valójában nem vagy az, ha nincs gusztusod hozzá, maximum az izgat, ha nő izgat téged, szerintem simán bi vagy
2014. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te leszbikus! Szerintem próbálj ki engem mielőtt áttérsz a sötét oldalra! Tudok pár jó dolgot mutatni :) 21/f
2014. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
Vigyázzatok, nehogy teherbe essetek! Ilyenkor az apa börtönbe kerülhet!
2014. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Uuuuuh de benedvesedtem. Csupán attól, hogy olvastam
2014. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
fiúk támadnak mert féltékenyek ,ne hallgass rájuk
2014. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem mered magadat se meg ujjazni? O.o
2014. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem igazan szoktam.. nem merem bedugni az ujjam.

De akkor mit csinaljak most ezzel a dologgal?

2014. máj. 12. 18:55
 8/26 anonim ***** válasza:
És a nyelvezéssel stb mi a helyzet? :) Amúgy meg ott rejlik a megoldás hogy magadhoz miért nem mersz nyúlni. Leírnád hogy mitől félsz? Betegség, kosz...
2014. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az sem játszik igazán.. de a válaszod másik felét nem értem :(
2014. máj. 12. 19:11
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem minden lány nyúl magához. Valaki ilyen. Nincs ezzel semmi gond.
2014. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!