Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan nincs semmi hihető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nincs semmi hihető abban, hogy lányként imádom nézni, ahogy egy lány elélvez?

Figyelt kérdés
Tessék elfogadni, hogy egyes lányok igenis megtöcskölik otthon a barátnőjüket, és bizony megdolgoznak azért hogy kigerjessze a kútból, aminek csorognia kell!

#leszbikus #kisprücsök #nemmenekülsz
2014. máj. 27. 20:43
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Akkor jó, beleőrülnék ha nem tarthatnám ott csupaszon :D Meg azt hiszem, dorombolni szőr nélkül is menni fog, mint egy kiscicának ;)
2014. máj. 30. 19:59
 32/38 anonim ***** válasza:

tök jó h már azt is tudom hogy csupasz vagy ... jézuskám...

ez nekem sok(K)

2014. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ilyen cinikus... az lenne sokk ha privátban bombáználak intim fotókkal, mint ahogy nekem küldözgette sok kanszűz a péniszéről... te mondtad hogy szereted a bevállalós lányokat, akkor mégis meddig bírsz elmenni? mond el, és nem lesz később a mértékletességemre panasz
2014. máj. 30. 20:43
 34/38 anonim ***** válasza:

:) jaj kislányom nagyon el vagy kapatva :)

anyuci nem tűri az ilyen beszédet!!

kapsz a szádra ha igy beszélsz ;)

mértékletességből nem haragudnék meg ha látnám kinek a csupasz puncijáról beszélgetek napok óta.

2014. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Kivéve, ha szereted, amikor egy nő mazochista ugye? :D
2014. máj. 31. 19:08
 36/38 anonim ***** válasza:
én egy kicsit az vagyok, de ki nem?
2014. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Szóval "anyuci" azt szereti, ha kicsi lánykája elfenekeli... hát mit mondjak én engedelmes kis domina tudok lenni ;)
2014. jún. 1. 14:33
 38/38 anonim ***** válasza:

Nyaljak szépen?...

jézus, inkább bele sem gondolok!!

ez nagyon durvaa :))

most biztos a nap hátralevő részében ez fog az a fejemben járni

2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!