Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbik! Nektek ez nem baj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik! Nektek ez nem baj? Segitetek neki\nekem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy van egy olyan baratnod, aki meg eletebe soha nem volt novel, hanem csak ferfival, es fogalma sincs, hogy hogyan kell a dolgokat csinalni sex kozben, annak segitenetek? Nem neznetek le? Felizgat ha valakinek te vagy az elso?

A baratnom biologiailag szuz, csak novel volt eddig. O 26 eves. En 24 vagyok, csak ferfival voltam eddig. Tudja, hogy nekem novel o az elso, de akkor is valahogy ott van bennem, hogy mi van ha nem tom mit kell "csinalni"... es o neki meg elmegy a kedve vagy valami...

Koszi elore!!!:)



2014. máj. 29. 16:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezek szerint ő már ért a nőkhöz. Ha tudja, hogy neked Ő az első, akkor simán bevezet téged, finoman megtanít mondhatni. Egyáltalán nem kell aggódnod, menni fog magától minden :)
2014. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólóval. :) nem kell ráparázni a dologra. Megy magától mint a karikacsapás :D
2014. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár hete voltam ugyanilyen helyzetben, írj privit ha gondolod...:)
2014. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá, nem lehet mit igazán elrontani, ha kellően nyitott vagy a dologra. Gondolj arra mit csináltak a pasijaid veled, hogyan időztek el a nemi tájékaidon, próbáld meg kölcsönösen visszanyújtani a barátnődnek. Itt a csókokon, simogatásokon, ölelkezéseken, orális jellegű ingerléseken lesz a hangsúly. Használhattok segédeszközt, mint vibrátor vagy felcsatolhatós... de vannak persze lightosabb verziók is. Esetleg otthoni hozzávalókat is beinvitálhatsz a játékba. De valszeg jobb lesz rá, vagyis az ő útmutatásaira bízod magad, te meg próbálsz közösen ráhangolódni. Ha már eléritek azt a pontot amikor sikerül szabadjára engedni az ösztöneiteket, akkor fog minden működni a maga módjában. A lényeg hogy minden porcikájában találd meg önmagadat, te pedig hagyd hogy ő veled ugyanezt csinálja. Ne feledd, ti egyek vagytok. Egy testben két lélek.


Sok-sok orgazmussal teli szeretkezést ;)

2014. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz az ;)

Ne izgulj, ha kívánod őt, menni fog a dolog :)

Ha más nem, elsőre csináld azt amit ő csinál, ha nagyon leblokkolsz, de majd kialakul minden. Úgyis pár hét/hónap amíg igazán kiismeritek egymás testét.

Ha én így feküdnék le egy lánnyal, nem nézném le, talán kicsit tetszene is a helyzet, nem hiszem, hogy el fog menni a kedve :)

Ha zavarná, hogy ő az első nő akivel lefekszel, akkor szerintem nem feküdne le veled.


20/L/L

2014. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat!:))
2014. jún. 1. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

"Biológiailag szűz" ROTFL You know nothing Jon Snow.

Művelődj: Az a menbrán vagy bereped vagy nem, vagy szextől vagy nem, de igazáb tapasztalati szinten nem k.urva mindegy? De.


Ha alapjáraton kedve van, akkor nem fog csak emiatt otthagyni. Ha már ideáig eljutottatok, valszeg tudja mi az ábra.

2014. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!