Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lezsbi lány vagyok és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezsbi lány vagyok és nem tudom, hol találjak rá lezsbi lányokra esetleg biszexekre. Esetleg van itt valaki?

Figyelt kérdés
Szeretek játszani magammal...de azt szeretném ha végre egy lány tenné meg velem..megvannak a felszerelések is..Szlovákia/Nagymegyer-en lakok..Légyszi cska olynaok írjanak akik taliznának!A kor nem lényeges! :))

2014. máj. 31. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Milyen egy "lezsbi" lány? :D
2014. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Naif_Hazazi ***** válasza:
itt nincsen lezsbi, söt olyan sehol sincs, vigyázz magadra fokozottan veszélyeztett faj vagy
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ollózni tudsz? Engem még senki nem ollózott meg úgy hogy tocsogósat élvezzek. Ha ezt megteszed nekem isten bizony úgy megduglak felcsatolhatóssal hogy nevemet fogod világgá sikítani. (Jah: a kor meg igenis lényeges. Se 12 éves kamaszt, sem 50 éves kiél nőt nem fogok 'úgy' megérinteni.)
2014. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ezek a válaszok mindent megérnek... :DD

Egyébként sweetcandy-re ha felnézel biztos találsz valakit :D

2014. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is lezsbi vagyok.36/F
2014. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!