Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én nem értem ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt a divatleszbi dolgot?

Figyelt kérdés
Elvileg vannak olyan heteró lányok, akik lefekszenek csajokkal, mert "menőnek tartják". De akkor ők most kicsit még is vonzódnak hozzájuk nem? Mert azt nem tudom elképzelni hogy valaki úgy legyen egy emberrel hogy nem is vonzódik hozzá.. Vagy ők mit gondolhatnak? :D

2014. jún. 9. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, aki divatból él emberekkel nemi életet, azt nem is akarom megérteni.
2014. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senki sem 100%-ig hetero vagy homoszexualis, ugyhogy persze, vonzonak tartjak valamilyen szinten

de parkapcsolatba nem mennenek egy masik lannyal

ez amolyan ti edzseres kivancsiskodo ostobasag... majd kinovik

2014. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát miért szerinted nem jó móka ha felcsatolok magamra péniszt és úgy megdugom a csajt hogy fel se tud állni utána ?
2014. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a barátnőm 14-15 évesen elég félénk volt mondjuk mikor megismertem még akkor is és mondta hogy ő először a barátnőjével csókolózott mert az megunta hogy mindig azt mondja hogy soha nem lesz senkije :D
2014. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 9. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
a nők elég nagy %-ba vágynak, vagy gondolkoznak azon hogy kipróbálják nővel szóval ez a "divatleszbi" szó csak olyan mondva csinált dolog.. valószínű nem divatból csinálják hanem van bennük egy kis kíváncsiság vagy vágy.
2014. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!