Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Te ilyenkor mit tennél, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ilyenkor mit tennél, vagy mit kellene mondani?

Figyelt kérdés
Mikor "véletlenül" szemtanúja leszel annak, hogy az unokanővéred a saját húgával szeretkezik? Persze ők is tudják, hogy lebuktak és most mindenki szégyelli magát.

2014. jún. 11. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy éjszaka volt meg szerintem fel se tűnt nekik hogy nem volt teljesen behajtva bár mondjuk a cuppogásokat nehéz lett volna nem meghallani ezért is buktak le... Nem tudom mit értsek szimpla felfedezés alatt, a húgának elég észrevehetően el volt kenve a váladéka, én csak azt láttam hogy csókolóznak. De mindegy is engem csak az érdekel hogy hogy beszéljem meg velük ami történt? Az jó ha elmondom hogy szerintem szépek voltak együtt?
2014. jún. 11. 23:12
 12/17 anonim ***** válasza:

nem!! :D legyél őszinte!

írd le, hogy te mit gondolsz erről a dologról!


vagy ha nem tudod mit gondolj róla, akkor azt mondd el nekik, hogy nem tudod mit gondolj a történtekről! meg tényleg azt, hogy zárják b az ajtót meg legyenek halkabbak! :D

meg hogy nem mondod el senkinek, ha nem szeretnék.


vagy be akarsz szállni te is? :D vagy mi ez a szépek voltak együtt dolog? :D

2014. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak hangulatoldás végett... :D Nem akarok én sehova beszállni jaj dehogyis.
2014. jún. 12. 15:23
 14/17 anonim ***** válasza:
ééértem :) ne mondj ilyet, nincs szükség hazugságra!
2014. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha pokollá akarod tenni az életüket mond meg őket, de gondolom nem. De beszéld meg velük hogy legközelebb jobban vigyázzanak mert ha más látja meg nembiztos hogy ennyivel megusszák.
2014. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
semmit nem csinálnék, nem az én dolgom. ha elkezdem kavarni a dolgokat akkor azzal többet ártok csak szerintem
2014. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

kérdező, te fiú vagy vagy lány


és hány éves?

2014. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!