Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Te ilyenkor mit tennél, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ilyenkor mit tennél, vagy mit kellene mondani?

Figyelt kérdés
Mikor "véletlenül" szemtanúja leszel annak, hogy az unokanővéred a saját húgával szeretkezik? Persze ők is tudják, hogy lebuktak és most mindenki szégyelli magát.

2014. jún. 11. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

fúj, ne már hogy ilyen legyen

lány a saját húgával?

2014. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Feljelentést tennék az ügyészségen (Btk. 199. §).
2014. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
nem sok mindent.
2014. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én négyszemközt beszélgetnék vele, hogy szereti e a fiúkat is :)

persze ez csak vicc volt :) én 14 éves voltam amikor rámmászott a 11 éves unokahúgom. eltoltam magamtól, és mondtam neki, hogy ezt nem szabad. ezek a lányok! :)

szerintem ne csinálj semmit.

2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Beszállnék pasiként :)
2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hány évesek???
2014. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
13 és 16
2014. jún. 11. 20:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gumist szopta a hentes ők is lebuktak de nem zavarja őket.
2014. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

az durva...:D


talán megmondanám nekik, hogy ugyan szerintem undorítóak, de én nem ítélkezem... legközelebb zárják be magukat!

2014. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#2, ez nem szamit a 199 paragrafus ala.


"(2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Mivel lanyokrol van szo, kozosules fizikailag nem johet letre. Mellesleg tudtommal a verfertozesre vonatkozo torvenyek csak az utodnemzesre alkalmas szexualis tevekenysegekre vonatkoznak, igy a konkret buntethetoseg, foleg a korukat szamitasba veve, eleg eroteljesen kerdojelezheto.


Amugy leulnek beszelni veluk. Kicsit bizarr, de ha csak felfedezik egymast, es nem rendszeresen elik ki egymason testi vagyaikat, nagyobb problemat nem latok benne.

2014. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!