Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezeknek a dolgokat lelki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a dolgokat lelki szinten ítélik meg leginkább, vagy biológiailag?

Figyelt kérdés

Sok féle "örült" intim felállásról lehet hallani, vagy éppen olvasni manapság - leginkább azonos neműek között történtekkel kapcsolatban - ilyen ezek közül a kamasz-felnőtt viszonylatban kialakuló szexuális viszony, vágy a saját rokon (netán testvér) iránt, vagy éppen anya és gyermeke között szűnni nem akaró testi ragaszkodás. Szóval arról szeretnék elfogulatlanul szubjektív véleményeket látni, hogy szerintetek külső szemlélőként létezik-e személyi jogunk megállapítani azt, hogy ami az ilyen emberek között történik, az mennyire befolyásolhatja az egyének saját szellemi és testi szabadságát a környezetével szemben lemérlegelve, érdemes e megvitatni (abban az esetben, ha nem erőszakról van szó), lehet e itt egyáltalán rossz válaszokat alkotni, ha nem, erre reagálva elfogadható-e reakcióként, hogy az életben nem lesz elfogadható megoldás eme problémák kiküszöbölésére?

Igyekeztem érthetően megfogalmazni a soraimat, erősen remélem, hogy átjött számotokra a lényeg és van türelmetek végigolvasni, majd kommentelni erre a szösszenetre. Mindenesetre előre is megköszönném a válaszaitokat.



2014. jún. 26. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Is-is.Biológiailag saját rokon esetén akár vérfertőzés is fennállhat,viszont szerintem inkább lelkileg.Tudod,egy kamasz,akinek felnőttel van viszonya,másként látja a világot,próbál hozzá felnőni,és kihagy szakaszokat az életéből,ami fontos ahhoz,h testileg-lelkileg egészséges felnőtt váljon belőle. A melegeket meg eleve utálják,nem nézik jó szemmel az ilyen kapcsolatokat,mivel a szex lényege az utódnemzés,persze örömet is okoz,de egy gyerek,aki ilyen családban nő fel,szintén másként látja majd a világot.Nem is csodálkozom,h ezért sokan ellenzik.Egy gyereknek kell egy férfi és egy nő,akik példaként állnak előtte. Igazából ez nemtől és kortól függ.
2014. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem én mit gondolsz... csak én azt vettem észre hogy az ezt megélők nagyon is természetesnek veszik, na meg igazándiból a saját kis titkukként tartják ezt számon, és eszük ágában sincs beavatni más embereket, nyitottságtól függetlenül egy ilyen érzelmi kör belsejébe... nem tudom érthető e. Hát eléggé elgondolkoztam azon hogy megéri e kirakni ezt a kérdést, igazából már korábban megfogalmazódott - ne érts félre, egyik folyamatnak sem vagyok részese, más okokból kifolyólag fogant meg a téma- szóval arra akarok kilyukadni, hogy már megtapasztaltam azt hogy külső figyelőként tényleg kellemetlen kavarodásokat indít meg az ember lelkében, hangulatában, ha társadalmilag szélsőségesnek (vagy csak különcnek) definiált eseménynek a tanúja abban az adott pillanatban, ugyanakkor én már olyan szinten viselem a megítélések terhét ezeknél is kisebb dolgok miatt, hogy már az egész világi élet kerneljét egy logikátlan tényezőként értelmezem, az égvilágon semminek sincs értelme, gyűlölködés és tökéletességtudat az ami fenntartja tulajdonképpen a történéseket, ezenkívül másra nem építkezik. Hát ennyi. Mindenki képtelen uralni a saját gondolatait, de ha valakinek, bárkinek megszületik akarata ellenére ott egy kis parazita az agya zugaiban, azt minek szánakozni, ezt ki kell nyírni, ez egy közveszélyes őrült. De te viszont? Te egy szerencsétlen áldozat vagy, neked nyalják ki a seggedet, téged tartsanak el ha már ilyen igazságtalan volt veled az élet. Képmutatás mindenütt. Olyan ember nem létezik aki ne lenne képmutató. Ilyen már nem létezik. Dualitás és megosztottság van.

Én meg vagyok a selejt, aki felismerte ezt, és nem rabja ezeknek fekete szabályoknak, még csak semlegesnek sem mondható. Nem vagyok én senki oldalán sem.

2014. jún. 27. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
órahosszakat lehetne vesézgetni a témát. a média nagyon sok embert befolyásol. mindenki tartozni akar valahova, beépülni egy közösségbe, ott láthatatlannak lenni, de a tőluk kívülállók számára érdekességnek tűnni(esetekben furcsa módon).tehat inkább pszihés lehet. de ez csak egy feltételezés.biológia szempontjából a cél az utódnemzés ,méghozzá egészséges utódok nemzése.akinek ezzel van probléma, az általában pszihés problémákkal is küzd, amik nem ilyen módon nyilvánulnak meg ,inkabb elfordulásban a világtól, zárkózottságban stb.
2014. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? :)
2014. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!