Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A "leszbika" kifejezés sértő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "leszbika" kifejezés sértő vagy semleges számotokra, lányok? (már akit érint)

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 13:07
1 2
 1/15 BlackSword ***** válasza:
18%
Mondjuk pasi vagyok, de szerintem ezt azokra a feminim irányító pitsákra mondják, aki meg van arról győződve, hogy mindenkinél jobb... Főleg a pasiknál... Ismerek egy ilyen nőt... Józanul el sem tudom viselni...
2014. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Leszbikus lány vagyok és nekem nem tetszik még a leszbi sem. A legjobb, ha szépen azt mondják, hogy meleg, vagy leszbikus vagyok és kész. A leszbika pedig a kurucinfóról jön, ahol értelemszerűen a sértegetés és a gúny tárgya a téma.
2014. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Sztem is a leszbika gunyos kifejezes. :-D
2014. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekem mondaná valaki, akkor sértőnek érezném, de szerintem alapvetően a leszbika kifejezés a bulldyke megfelelője, szóval a nagyon maszkulin leszbikusokra használhatják. De ez csak egy tipp.
2014. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Ha LeszBika, ha nem LeszBika, utálom! -_-

Leszbikus jelzőt még elfogadom -_-

19/L/Leszbikus

2014. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor jól értelmezem, hogy többségben a meleg kifejezés a legelfogadhatóbb számotokra, még a leszbikus szót is csak toleráljátok mindössze?
2014. jún. 29. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Nekem észtetikusabb.
2014. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És volt már, hogy gondolkoztál rajta, hogy legszívesebben minek neveztetnéd a saját neméhez fűződő lányokat, ami már persze jóval esztétikusabb kifejezés is lenne?
2014. jún. 29. 15:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leszbikussal és a leszbivel semmi bajom, az egyik nagyon jó barátom leszbikának hív, tőle ezt is elfogadom, más viszont soha nem mondta még ezt rám, szóval nem tudom hogy reagálnék rá. :)
2014. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg az tökéletes meghatározás. :)
2014. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!