Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki miből tudja, hogy a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miből tudja, hogy a másik meleg, leszbi, vagy bi?

Figyelt kérdés

Miből tudható vagy ez csak megérzés?

Milyen a viselkedése egy leszbi,bi csajnak



2014. júl. 6. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Onnan, hogy szivárványszín zászlót cipel és ordítja, hogy HÁÁÁÁZASODNI AKAROK!
2014. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
#1: Tartsd meg az arányodat! Télleg onnan tudható.
2014. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hacsak nem vagy x professzor egy pillantásból, vagy egy sima beszélgetésből rá nem jössz. általában az identitásukra utaló dolgokat csak hosszabb ismeretség után mondanak, de akkora se azt, hogy "na én most kő homár vok". nem illegetik magukat az utcán és beszélnek selypítve, mint a sztereotípiák a tévében, a legtöbbjük ugyan olyan, mint mi.
2014. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sima lázmérésből, ahogy kijön a higany.
2014. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Például ha egy nő ott van az ágyamban és visszacsókol, arra általában gyanakodni szoktam, hogy nem egészen vérheteró.

Persze lehet, hogy csak megérzés.


35, nő

2014. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó, ez nem vmi hasznos válasz....
2014. júl. 6. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a többi az, mi? :D


Vannak emberek, akiknél vagy rögtön látszik, vagy apróbb jelekből kifigyelhető. Én az utóbbit sorolnám a "megérzéshez", mert tudat alatt értelmezzük a testbeszédét és csak egy olyan érzésünk van mintha a másik a saját csapatában játszana. Nem egy biztos dolog, mint mikor lerí az illetőről, de nem is az, amikor csak reménykedünk benne. Ez mondjuk személyes vélemény, de szerintem azt a híres megérzést, gaydart, is megelőzi a másik fél részéről a testbeszéd meg maga amiket mond, ha nem is annyira feltűnően.


A második kérdésre pedig nincs általánosító válasz, ha feltesszük a kérdést, hogy milyen a viselkedése a hetero lányoknak, sem tudjuk rendesen megválaszolni. Persze, fiúkra buknak. Ez viszont fordítva igaz a leszbikus/biszexuális lányokra is - lányokra (is) buknak. Ezen kívül nem tudsz behatárolni nagyon semmit, ami igaz lenne mindre.

17l

2014. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan kérdés mintha azt kérdezném Honnan tudhatom meg az utcán emberekről hogy ki az akit Mónikának hívnak..

Álltalában ugyan olyanok mint Te.. Persze aki direkt azt akarja hogy le vegyék róla a dolgot akkor.. Lányoknál pl gyűrű a hüvelykujjon, rövid haj, fiús menés, fiús öltözködés (Persze ez nem feltétlen! szóval attól mert 1 csajnak rövid a haja nem biztos hogy leszbikus!!)

Pasiknál rózsaszín cuccok, csajos menés, s.gg rázás ilyenek... De amúgy ha az azonos neműket stírölik pl :)

2014. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak fiús lányok, lányos fiúk, lipstick leszbikusok és meleg macik...

Dresscode meg nincs, minden életkorban, rasszban, társadalmi rétegben előfordul. vagy látszik vagy nem, de ha igen, az általában taktikai döntés eredménye.


Tényleg van az a jó átható "leszedem a ruhát rólad" pillantás. Valóbban van az a tipikus "komolyan azt hiszem én vagyok itt a helyi érdekeltségű Shane" beállás (felhajtott gallér+szemceruza). Meg aztán vannak full nőies leszbikusok is,


Egyébként megérzés.

2014. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!