Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért rondák a leszbi csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rondák a leszbi csajok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a leszbi csajok rondák, testükkel nem foglalkoznak, nem sportolnak, úgy néznek ki mintha bikahormonnal telibek*rt tehenek lennének, a meleg csávók pedig általában edzettek, szálkásak és a nők által helyesnek vannak tartva?

2014. aug. 12. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van jó pár dögös leszbi. A fiús lányokat meg amúgy se bánom, hogy leszbik.
2014. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marc Bolan ***** válasza:
100%
Nem rondák.
2014. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy leszbi csajt, és az egyik legszebb lány, akit valaha láttam, fáj is a szívem érte.
2014. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak sztereotipia, sok leszbikus olyan gyönyörű, hõs meg se mondani hogy azok. A férfias lányokat is szépnek tartanám ha nőiesen öltöznének, lenne megcsinálva a hajuk stb. De ha így érzik jól magukat akkor miért ne?
2014. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én mind2 végletből ismerek leszbi csajokat, az egyik nagyon szimpatikus, igényes, foglalkozik a kinézetével és nőies és ismerek olyat is aki kb már fiú, rövid haj, fekete ruha, sapka, pasi napszemüveg, és szó szerint fiúnak nézik de nem tartja magát fiúnak, és nem is traszvesztita.
2014. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az, hogy te csak az ilyen csajokról gondolod azt, hogy leszbik, az nem a mi hibánk :D


Én igényes vagyok, hosszú hajú, szoknyás-magassarkús abszolút nőies leszbi vagyok, sminkelek, pasik többször próbálkoznak be nálam mint nők :D


A barátnőm kevésbé csajos, inkább az a farmer-póló típus, de ő is igényes, megcsinálja a haját, ritkábban de jobban sminkel mint én, véletlen se lehet összekeverni egy pasival, mindketten rendszeresen sportolunk stb :D


Szóval nem tudom miért ez az általánosítás :)


20/L/L

2014. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak te hiszed a ronda nőkről hogy leszbikus, a szép nőkről meg hogy heteró.


Tudod mennyi férfias, ronda, elhanyagolt, fogatlan heteró nő van, aki él-hal a férfiakért?


Volt például itt nálunk az egyetemen egy nőnemű (de nőnek alig-alig nevezhető) informatikus-könyvtáros, diplomás ember, de folyton férfias cuccokban mászkál, olyan mozgással, mint egy medve, egy csomó foga hiányzik, keménykedik meg fölényeskedik, rövid csapzott szürkülő haja van - és utálja a leszbikusokat és odavan a férfiakért, van valami faszija is akivel összejárnak és időnként meghágja!!!

2014. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
azért édesem mert csak a rondákról vágod le, hogy leszbik.
2014. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kérdés második fele is nettó marhaság, mert Magyarországon a meleg fiúkák fele nyúlbéla, és kb. annyira izmos, mint egy esernyő; a másik fele meg pocakos, bojlertestű és puffadt fejű.


Menj fel a Pride.hu-ra, és nézz szét a fórumban: az összes meleg azon sír, hogy miért nem talál szép izmos kant magának, és hogy a magukat sportosnak hirdető júzerek a randin olyan formájúnak bizonyulnak, mint a Mikulás bácsi.


Ergo a kérdező egy mestertroll, mert rekordmennyiségű állаtságot sikerült a kérdésébe sűrítenie!

2014. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ne mondjuk már, hogy aki fiús lány az rögtön unalmas, rövidhajú és ápolatlan és formátlan ruhákban jár.


Mi van a modell butch csajokkal, Amanda Moore, Erika Linder, Tasha Tilberg?


Igen, vannak tomboy leszbikusok (lásd Ellen Page), akik favágó ingben, macinaciban és fullcapben járnak.

De ezen kívül még van fiúsban pl a dapper (pl. Ellen DeGeneres) vagy dandy (kb. Janelle Monáe) stílus, ők meg kifejezetten az eleganciára és a hajszálpontos szabásvonalakra mennek rá. Na ez a típusú nő az, aki több időt tölt a haja beállításval mint az a femme csaj, aki vasalja bodorítja, kunkorítja és ondolálja is.


De ha már femmék, pl Sarah Paulson, Amber Heard, Jessie J, Cynthia Nixon, Jennifer Knapp, Jodie Foster, Queen Latifah, Rose Garcia...

És igen, egy telt nő szexi.


Meleg pasiknál is vannak nyünyők, szőrös nagydarab medvék, meg ilyen kopaszodó, egyszálbél szexistenek mint Jim Parsons...

2014. aug. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!