Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Volt már hogy rájöttet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy rájöttetek hogy barátnőtök leszbi? Help!

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barinőm beismerte nekem hogy nagyon tetszem neki. Sokat vagyunk együtt de soha nem gondoltam volna hogy leszbi. Ezek után inkább menekülnék, mert nem akarok semmien kapcsolatba keveredni. Kb 10 éves korom óta ismerem, mindíg segítőkész volt minden témában, de most inkább menekülök előle. Veletek történt hasonló? Ötletek? Hogyan tudnám finoman lerázni? Nem akarom megsérteni sem...

2014. aug. 27. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiút/fiúbarátodat utasítottad már vissza? Ha igen, őt is ugyanígy kezeld :)
2014. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát te se vagy igaz barát...ha az lennél megbeszélnéd vele nem "leráznád"..
2014. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól mondja,nem szabad tőle elfordulni,gondolj bele,neki milyen nehéz lehet...
2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem régebben az akkori legjobb barátnőm folyton csókolózni akart velem meg ilyenek, aztán mondogatta, hogy ő nem leszbi csak kíváncsi.. aztán hát bele mentem, de talán nem kellett volna, azóta megromlott a kapcsolatunk, nem is beszélünk már, mert annak idején nem tudtam őt finoman lerázni, hogy ne sértődjön meg, inkább eltávolodtunk egymástól

ma már máshogy kezelném, mindenképp megpróbálnám még menteni a dolgot, és nem hagynám veszni ezért a barátságomat :)

drukkolok, hogy neked sikerüljön :)

16L

2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem, értem amit mondotok, de nagyon megijedtem. Olyan mintha eddigi barinőmből hirtelen egy idegen pasi lenne. De ha azt mondjátok megbeszélem vele, csak adjatok tippeket mit mondjak neki...
2014. aug. 27. 22:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy gondolkoztál azon,amit múltkor mondott neked,nincs problémád az identitásával,de neked ez nagyon kellemetlen,hiszen te nem úgy nézel rá,nem úgy érzel iránta,és szerinted úgy könnyebb mind kettőtöknek,ha szüneteltetitek a barátságot,ameddig átgondoljátok,hogy tudjátok-e ilyen körülmények között kezelni a helyzetet. Például így biztosan nem sértenéd meg,hiszen logikus érveid vannak. Elhiszem,hogy mennyire kényes ez neked,de tényleg próbáld megbeszélni ezt vele, hidd el, neki sem könnyű,és nem tehet róla. Így lezárhatod a dolgot, lelkiismeret furdalás nélkül.
2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hán yévesek vagytok ?
2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 21 évesek.
2014. aug. 27. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem add meg neki a lehetőséget, hogy eldöntse, hogyan könnyebb neki túllépni rajtad. Ha úgy, hogy nem találkoztok, fogadd el, ha úgy, hogy találkoztok, azt is próbáld meg helyén kezelni, és hidd el neki valahogy, hogy tud rád csak barátként tekinteni :)
2014. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Először is köszönd meg, hogy őszinte volt veled, másodsorban add finoman a tudtára, hogy Te csak a fiúkhoz vonzódsz.

Légy nyugodt, meg fogja érteni. :)

A barátságotoknak azért mert Ő leszbi, még nem lenne szabad szétszakadnia.

2014. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!