Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbik, hogy ismertétek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik, hogy ismertétek meg az elsőt és az első szexben meddig mentetek el? Csók, nyalás estetleg vibri? Hogy történt az első élmények?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok!

2014. szept. 26. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó barátok voltunk és néha teszem azt megfogta a fenekem vagy megnyalta az orrom de azt hittem poén míg egyszer átmentem hozzá levette a pólóját és fölém hajoltés megkérdezte "akarod" és ekkor jöttem rá mit érzek és lefeküdtünk ujjazott nekem én semmit nem csináltam mert még új volt de élveztem
2014. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A legelső szerelmem akivel jártam vele semmi normális szex nem jött össze, el voltunk tiltva, nem igazán tudtunk találkozni, stb.


Akivel először lefeküdtem, már régóta ismertem, egy idő után barátok lettünk, aztán összejöttünk. Csók, nyalás,ujjazás. Vibrit azóta se használunk és nem is szeretnénk :D Merthogy azóta is együtt vagyunk :D



20/L/L

2014. szept. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!