Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex, leszbikus lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VirginWitch kérdése:

Biszex, leszbikus lányok vannak itt?

Figyelt kérdés
Én lány, szeretne egy lány ismerkedni velem vagy többet csinálni? Az jó lenne ha neked is lenne webkamerád, így már az elején látnánk egymást és egyszerűbb eldönteni hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak..

2014. okt. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs webcamom a kollégiumomban :(

Egyébként 21 éves vagyok

2014. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu, vigyázzatok vele!!!
2014. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze, pont ezért szeretnék webkamerázni mert kamu... névtelen troll
2014. okt. 10. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, hogy nekem jelenleg van barátom de egyszer tuti kipróbálnám egy lánnyal.

Csak azért írtam, hogy van remény hogy találsz valakit

Puszi: Egy 17 éves biszex lány :)

2014. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ORDAS NAGY KAMU az összes ilyen webkamerás próbálkozás, vigyázzatok vele! Felveszik a videót aztán megzsarolnak vele, hogy nyilvánosságra hozzák - rosszabb esetben; jobb esetben csak valami kan jól kiveri rá.


SENKI NE DŐLJÖN BE AZ ILYENEKNEK!

2014. okt. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!