Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igaz hogy minden csajban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy minden csajban benne van, hogy intim viszonyt folytatna lánnyal? őszintén

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy minden lányban benne van hogy csajjal smacizna=,csókolózna vagy akár több?Barátnővel,idegennel.L kort kérnék

2014. okt. 22. 22:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Részemről kizárt. 100% hetero vagyok.
2014. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha fel sem merült bennem.
2014. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Bennem több is van:)

19/L

2014. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Bennen nincs ilyen vágy.

Amúgy honnan szedted, hogy bi az összes lány?

20/L

2014. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

En mindent kiprobalnek, de nem tudok minden csaj/no neveben valaszolni. Foleg,h lehet hogy en nem vagyok teljesen hetero. Gozom sincs mi van velem, majd kiderul...


17/L

2014. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Bennem abszolút nincs. Még csak egy csók erejéig sem.
2014. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a többségben benne van. Még diákkoromban nem egyszer buliban is találkoztam olyannal mikor 2 lány egymással smárolt, simogatták egymást. A barátnőm is bevallotta, hogy mikor elkéste a buszt. A munkatársnőjénél aludt. És este bebújt az ágyába és kinyalták egymásnak. A csaj össze is akart hozni egy 3 ast. Csak a csajom nagyon féltékeny és nem ment bele. Fura, hogy ő megcsalhat, de egy 3 as már neki nem jó. Szóval szerintem a legtöbb csaj biszexuális.
2014. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
intim viszonyt biztosan nem, de egyszer talán megengedném egy szép lánynak, hogy kinyaljon. de ennyi, semmi több nem vonz.
2014. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem minden lány, de szerintem többen vannak, akik fantáziálnak ilyesmiről, illetve ha olyan helyzet adódna, hogy következmények nélkül megtehetnék, akkor meg is tennék, mint azok, akik nem. A férfiaknál meg aztán végképp jóval gyakrabban vannak ilyen homoerotikus gondolataink. :)


29/N

2014. okt. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%
Az már bisztos. Míg 2 nő játszadozását a férfiak izgatónak tartják, addig ha ugyanezt férfiak csinálnák? Hát számomra elég visszataszító. Ennek ellenére semmi bajom a melegekkel. Sőtt van is egy munkatársam, aki meleg, és szerintem ő a legrendesebb mind közül. Vagyis a leszbikusság elfogadott dolog.(szerintem)
2014. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!