Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor leszbikus vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor leszbikus vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

Többször azon kapom magam hogy más lányokat csekkolok és volt hogy maszti közben lány barátomra gondoltam és arra mentem el. Többször van szexuális álmom lány osztálytársaimmal és amikor felkelek csurom víz vagyok. Nem arról van szó hogy nem kaphatnák meg egy fiút (mind össze tenné a kezét ha járnék vele). Ez már régóta van és kezdek megijedni hogy leszbi vagyok.


UI.: Bocs helyesirássért 2-es vagyok



2014. nov. 3. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
ja 18L vagyok
2014. nov. 3. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
előfordulhat
2014. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nem is tetszenek?
2014. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Siman elofordulhat :) de nincs ezzel semmi baj neijedj meg :)
2014. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit pirossal aláhúz a böngésző, ott érdemes az egeret felé vinni és jobb egérgombbal megnézni, amiket ajánl és fogadd el, akkor nem kell lány létedre a helyesírásodért sorozatos elnézéseket kérned :)
2014. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a fiuk vonzanak ugyanugy mint a lányok
2014. nov. 3. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biszex vagy
2014. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen non-monoszexuális, azon belül inkább biszexuális vagy. Ez nem "gáz" és nem "fura". Inkább tanulj róla.
2014. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányok is vonzanak a fiúk mellett, könnyen elképzelhető, hogy biszexuális vagy. Ugyanakkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy el tudnád-e képzelni, hogy lánnyal járjál, ő legyen a szerelmed.

Szexuálisan sokan vonzódnak időnként a saját nemükhöz, nem kell megijedni.

2014. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!