Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lány vagyok, szexelnék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, szexelnék a barátnőmmel. Rendben van ez?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel viccből fölhoztuk h szexelnénk egymással. azóta komolyabban tervezgetjük a dolgot és úgy néz ki meg is fog történni. Nem tartom magam leszbinek, viszont izgat a dolog. Közben van pasim is akit szeretek. Rendben van ez a dolog szerintetek? meg fog változni a barátságunk?

2014. nov. 4. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
remélem a pasidtól azért megkérdezed, hogy beleegyezik-e . esetleg vegyétek be a játékba. különben megcsalásnak számít, legalábbis az én értékrendem szerint
2014. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Csak a pasidat kérdezd meg. L
2014. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Nincs rendben!

Velem kéne csinálnotok mindkettőtöknek! :D :P

2014. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
a pasidnak mindenképp kérd ki a véleményét
2014. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Szexelj a baratnoddel. Semmi gond. Amit csak a sziv mond.
2014. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pasim számára nm megcsalás ha csajjal csinálom, de egyenlőre bevenni nem akarjuk, majd esetleg ha beleöttünk
2014. nov. 4. 17:28
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
tedd meg, s megtudod, h lesz e bűn tudatod magaddal szemben! De a többiekkel én is tartom, h szólj a barátodnak róla..
2014. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Te is bizonyára az elithez tartozol.
2014. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezd meg a barátod, hogy megengedi-e. Ha van fantáziája, egész biztosan :D Én legalábbis nem venném megcsalásnak, csak ha egy férfival csinálná a barátnőm :D

De próbáld ki mindenképp, lehet, hogy utána nem fogod már kívánni, mert rájössz, hogy nem olyan jó, mint egy farokkal :)

2014. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
idióta divatozó műk..rvák! és igenis megcsalás... gondolom 14 vagy...
2014. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!