Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan, aki TÉNYLEG...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki TÉNYLEG kinőtte a melegségét/leszbikusságát?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Vagy mégis milyen forrásból gondolkodnak, akik ilyenekkel állnak elő, hogy az "azonos neműekhez való vonzalom természetes ebben a korban", illetve "ezt még nem tudhatod, meg majd megváltozik" és társai, annyi ilyet látok. Persze mindenkinek változnak a vágyai és a preferenciái az évek során, de nem erről van most szó. Hanem, hogy a homoszexualitást sokszor ilyen egyszeri "kinőhető" dologként állítják be. Na szóval, ki az aki tapasztalta ezt magán?

2014. dec. 25. 03:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kinőni, olyan van, aki később eltitkolja. A sok barom meg beszopja, hogy "elmúlt".
2014. dec. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek veled. aki meg már elfogadta másságát az egyszerűen már nem is akar kigyógyulni mert nem birná elképzelni életét máshogy. de nem is fog megváltozni soha/saját tap/
2014. dec. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Én ismerek olyan csajt, aki tini korában divatból volt "leszbi", de azóta már rájött, hogy csak a fiúk érdeklik.
2014. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek önmaguknak hazudnak.

Kinőni nem lehet maximum elfojtani.

2014. dec. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Én ismerek ilyet. Nem hogy kinőtte, de soha nem is volt igazán leszbikus. Nyilván összekeverte az érzelmeket, és a nagyon szoros barátság, valamint az anya, anyakép hiánya okozta a rajongást a barátnője iránt.


Erre mondják azt, hogy kinövi, igaz, nem teljesen pontos a megfogalmazás.

2014. dec. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a pulcsidat tudod kinőni, de saját magadat nem. az egész életedben elkísér.
2014. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A melegek, leszbikusok és biszexuálisok nem maguk választották szexuális érdeklődésüket, hanem az „történik velük”, függetlenül attól, hogy mit szeretnének, vagy mások mit várnak el tőlük. Akarattal nem lehet új irányt adni a vágyaknak, legfeljebb megtartóztatni magunkat az azonos nemű partnertől. Ez azonban sok feszültséghez vezet, és nagyban csökkenti az érzelmi–szexuális élet színvonalát.
2014. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű. Hosszú lesz.


Olyan nincs hogy kinövi. Olyan van hogy aki bisexuális de nem olyan erősen pl egy 10-es skálán ahol 0 a full heteró és 10 a full homosexuális, ott mondjuk 3-as akkor ( itt jön az a szó amit hajtogatnak ) a ilyen korba túltengő hormonok jobban előhozzák belőle ezt a bisexualitást ( erre mondják az egyszerübb emberek és azok a tinik akik félnek attól hogy hátha melegek így megnyuktatva magukat hogy : ,,KÍVÁNCSI ")

2014. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Magamon sehogy sem tapasztaltam, lévén kiskorom óta megrögzött hetero. Azt viszont véletlenül tudom, hogy az okosok 24 éves életkorra teszik a nemi identitás végső kialakulását. Innen nézve pedig könnyen elképzelhető, hogy valakinek felnőtt fejjel megváltozik a vonzalma.
2014. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

"Magamon sehogy sem tapasztaltam, lévén kiskorom óta megrögzött hetero. Azt viszont véletlenül tudom, hogy az okosok 24 éves életkorra teszik a nemi identitás végső kialakulását. Innen nézve pedig könnyen elképzelhető, hogy valakinek felnőtt fejjel megváltozik a vonzalma."


de csak szigorúan akkor, ha az illető homoszexuálisnak véli magát. ha heterónak, akkor már kiskorától tudja, mint te. nagyon különös -.-'


egyébként mi az oka, hogy heteróként ennyi meleg kérdésben ott kommentelsz bőszen?

2014. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!