Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok leszbikustól azt hallom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok leszbikustól azt hallom, hogy nem szeretnek segédeszközöket használni. De az ujjak nem túl rövidek és vékonyak ahhoz, hogy megfelelő ingerelést lehessen elérni odabenn?

Figyelt kérdés
Sosem hiányzott a farok?

2014. dec. 26. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem nem nem és nem :))
2014. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem.

Én azt vettem észre, hogy a bizonyos g-pontot (ami viszonylag elöl helyezkedik el) az ujjakkal lehet a legkönnyebben elérni és ingerelni. Mégiscsak finomabb mozgásokra képes, mint a férfi nemiszerv...


Emiatt a téveszme miatt kétkedik annyi srác a méreteiben? (Teljesen jó szándékú érdeklődés, mivel a lányokat preferálom ilyesmiről nem sok fiúval beszélgettem, de meglehetősen sok itt az ilyen kérdés.)

2014. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem :D


Főleg hogy leginkább a hüvelybemenet érzékeny...:)

Az ujjakat lehet görbíteni, kinyújtani, egymás mellé rakni őket odabent, egymásra rakni őket, lehet tenyérrel felfelé, tenyérrel lefelé ujjazni...szóval csak jól kell használni ;)


20/L/L

2014. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elottem szolokhoz :D
2014. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

... :)

Én speciel imádom, ha az ujja bennem van és közben a nyal,,, hhhh :) :)

Eszembe nem jutna semmi más!

2014. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csajok látom ti profik vagytok. :) segitenètek nekem h a társamat h tudom kielègiteni maximalisan?? Szereti a vad szexualitast. ;) privibee lècci a bevált moccereket.. kössziii.. ;)
2015. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!