Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi ez? Valakinek valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Valakinek valami ötlete? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet h már én se értem saját magamat. :/ 19 éves vagyok és még nem volt egy csóknál több a srácokkal, pedig rengeteg alkalom adódott volna rá. Egyszerűen nem megy! Akármenyit udvarolnak, fűznek h jó lesz nem megy! Azonnal elött az "undor" akármilyen jóképű és ápolt srácról van szó.VIsszatérve a csókot sem élveztem velük. Egyszerűen nem érzek semmit olyankor. Szerintetek mi ez majd kinövöm? Vagy még nem vagyok elég érett hozzá? Ennek ellenére vágyok arra h legyen valaki mellettem.


bocsi hogy egy kicsit hosszúra sikerült.Az esetleges helyesírási hibákért már most bocsánatot kérek!

Jah és köszönök minden Értelmes hozzászólást!



2015. febr. 16. 06:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csókolózni csak azzal "tud" az ember, akibe szerelmes. A szerelem meg vagy van, vagy nincs,nem lehet erőltetni, bármennyit is beszélnek a fejeddel a fiúk. Nem kell félmegoldásokba belemenni, várjál az IGAZIRA, el szokott jönni, amikor nem is gondolja az ember. Türelem rózsát terem. Ismered?!
2015. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A kedvesemmel a kezdetektól nagyon szeretjük egymás nedveit ,ezt komolyan mondom,soha nem volt bennünk ilyen gondolat .Az más kérdés,hogy időnként vannak szagok,amiket nem kedvel az ember,de alapvetően akkor sincs undor,csak kihagyunk bizonyos dolgokat.....

Egyébként,azt mondják ,ha a másik ember szaga nem tetszik ,akkor abból nem lesz semmi.Nálunk kialakult olyan párbeszéd,hogy egymás szagát,illatát (most nem a parfümillatra gondolok) elneveztük saját magunk szagának ,ami csak ránk jellemző.Becsukott szemmel is megismerném a kedvesemet a test illata alapján.

2015. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 PearlDiver ***** válasza:
100%
#12 ezt nagyon meg tudom erősíteni. Ha nem kellemes számodra a másik illata, akkor sosem fogsz hozzá igazán vonzódni. Szar ügy :D
2015. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12.-es és 13.-as! Azt hiszem rosszul fogalmaztam, az illatukkal nincs semmi gond. Azt értettem "undor" alatt hogy olyan mintha leblokkolna az agyam és mintha riasztana h én ezt nem akarom. Ezért raktam az undor szócskát idézőjelek közé mivel nem tudtam máshogy jobban kifejezni magamat.
2015. febr. 17. 16:38
 15/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok.Csak azt próbáltam érzékeltetni,hogy ,ha megpróbálész figyelni az illatokar,a szagára,és az nem tetszik,akkor a csókkal már nem is érdemes próbálkozni.Egyébként mellőzheted a csókot,lehet,hogy van valami tiltás benned.Próbáld meg csók nélkül az egészet.
2015. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PearlDiver ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, csak lassan tudsz feloldódni, ilyen a természeted. De ha lesz egy srác aki elég türelmes hozzá hogy kinyitogassa az ajtókat, és közel kerüljön hozzád, simán lehet hogy feloldódnak ezek a gátlásaid. Nem meglepő, hogy az ajtóstul a házba rontani próbáló férfiak elriasztanak.
2015. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!