Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok? Nem értem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Nem értem magam.

Figyelt kérdés
Régebben undoritónak tartottam azokat az embereket akik a saját nemükhöz vonzódtak, de ma már egyre jobban vonz ez a dolog és egyáltalán nem érzek undort sőt el is tudom magam képzelni egy nővel, ugyanakkor férfival is...Nem szoktam megnézni az utcán a nőket, meg nem érdekelnek csak ez megijeszt amit érzek...ez normális? kicsit megvagyok ijedve, mindig is családot, gyerekeket szerettem volna meg egy férjet...jelenleg is van barátom, meg volt is de egyikkel sem tudtam ugy igazán jól érezni magam és elengedni magam előttük... 19L

2015. febr. 17. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
csak biszex vagy :)
2015. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:
Biszex is létezik.
2015. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!