Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőm és én....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és én. érdemes belemenni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm és én nagyon szoros barátok vagyunk..de néha úgy érzem többet akarok..néha elfog a vágy, hogy megcsókóljam, de nem szeretném ezzel elrontani a barátságunk.

Sokszor viselkedünk kicsit "furán" és már volt aki leszbikusnak nézett minket..

Simizés, megfogjuk egymás kezét, testbeszéd stb. Ő is élvezi az ilyen érintéseket, nem egyoldalú a dolog..

Tudomásom szerint ő hetero, van pasija is, de én szerintem biszex vagyok és sokszor álmodtam is arról, hogy csókolózunk és néha kínoz a gondolat, hogy mi lenne ha megtenném..

Volt már egyszer-kétszer alkalom, de nem merek lépni. Mit tegyek? Mit gondoltok a dologról?



2015. márc. 11. 19:25
 1/9 Hanariko ***** válasza:
Hát, ha neki van barátja, akkor én inkább amiatt nem mennék csak bele ilyen hirtelen, inkább ha olyan a "hangulat" vagy előfordulnak ezek az érintések, akkor valahogy kérdezz rá. Ha ő is láthatóan élvezi meg viszonozza, akkor lehet, hogy Ő is szeretné már tisztázni, hogy most mi van, de nem tudja, hogy hogyan. Szóval beszéljetek róla.
2015. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akármikor szóba került a téma ill. Nem konkrétan a mi kapcsolatunkról, hanem úgy általában akkor mindig megvetette a melegeket és más lányokkal nem úgy viselkedik mint velem, a mi kapcsolatunk sokkal bensőségesebb és ezért nem értem, hogy mi van..
2015. márc. 11. 19:33
 3/9 Hanariko ***** válasza:
Hát akkor kérdezz rá konkrétan a ti viszonyotokra. Egyébként a melegek alá értette a női melegeket is? Magyarul leszbiket? (egyébként ha van pasija és vonzódik a pasikhoz meg tegyük fel a nőkhöz is, akkor max. biszex lehet, meg Te is írtad, hogy az vagy, és az azért nem ugyan az, mint a leszbiség)
2015. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem igen, a leszbiket is beleértette, de annyira mégsem állhat távol tőle a viselkedéséből következtetve.

Rákérdezni nem merek, mert szinte ez tabunak számít nálunk.. Jó nem szó szerint, de nem szeretünk erről beszélni.

2015. márc. 11. 21:10
 5/9 Hanariko ***** válasza:

Hát akkor ezt nem értem. Tabu, de mégis veszi sőt, viszonozza az ilyesfajta közeledést?

Am, a tabukat "le kell dönteni" szerintem.

2015. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem.. De majdcsak lesz valahogy, köszönöm a tanácsokat!:))
2015. márc. 12. 05:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azon van a hangsúly, hogy "szerintem biszex vagyok". Szexuálisan vonzónak találsz nőket, mivel a legjobb barátnőd a legközelebbi nő társad, róla fantáziálsz. Az a javaslatom, hogy keress egy olyan lányt, akiről biztosan lehet tudni, hogy leszbikus, vagy biszex, és probáld ki vele.
2015. márc. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mással nem akarok belemenni..:) Talán a későbbiekben..
2015. márc. 12. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnő nem biztos státuszt nem biztos hogy érdemes kockáztatni emiatt. Vágysz egy nőre, hát szerezz egyet. Bár tény, hogy a férfiak, ha meg vannak szorulva, többnyire a legjobb bartnőjüket akarják megdugni Azzal vége is a legjobb barátságnak.

Az az igazi dilemma, hogy ezt vállalod e

2015. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!