Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha a barátnőm két héten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm két héten egyszer akar csak szexelni, de nekem többre van igényem, akkor mit csináljunk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 21:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#10

Te kihez és miről beszélsz?

2015. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! Mert én az aktuális partnerem szájába már csak azt nem rágom, hogy hány centire tolja be a farkát. Az tuti, hogy ha velem szexel egy pasi, tudatában lesz azzal, hogy mit, hogyan kell csinálnia, hogy eldobjam a bugyim.
2015. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nos két oka lehet ennek. Vagy nagyon alacsony libidó vagy pedig nem akarlak megsérteni de nem csinálod jól. El szokott élvezni? Szokta egyáltalán élvezni? Elfogadja a saját testét?Nincs valami gátlás a háttérben? Szerintem alacsony libidó ide vagy oda ha ennyire nem kívánja ott van valami gubanc.Ezt nektek kell megfejtenetek és megoldani. Viszont a jó hír nyílván hogyha sikerül nem ez lesz a helyzet.
2015. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
alacsony a libidója.
2015. márc. 14. 21:37
 15/25 A kérdező kommentje:

Ezt ő írja:

Nem tudom, úgy nincs kedvem. Sose voltam valami nagyétvágyú, maszturbálni is csak ritkán szoktam.

2015. márc. 14. 21:40
 16/25 anonim ***** válasza:
embereljétek meg magatokat egymás kedvéért. ha nem megy, akkor intsetek búcsút. tetszik-nem tetszik a jó kapcsolat egyik alapköve a mindkét fél számára kielégítő nemi élet.
2015. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Működésképtelen egy ilyen kapcsolat. Keress másik barátnőt.Tapasztalat.
2015. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumplit!
2015. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Adjon egy orált, vagy simán verje ki neked. Azt is lehet jól csinálni.
2015. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szexeljetek igényitek szerint. Mással!
2015. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!