Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi/biszex csajok! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/biszex csajok! Volt már kalandotok hetero lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az hogy alakult? Nem a részletekre vagyok kíváncsi ne értsétek félre. Hanem, hogy jutottatok el oda. Sok lány (elvileg hetero) jön azzal, hogy kipróbálná csajjal. És volt-e olyan akit elcsábítottak úgymond.

2015. márc. 20. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekem két lánnyal volt (eddig) kalandom, mindkettő bi volt.

24é.bi.lány

2015. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen,reszeg volt es o kezdemenyezett,masnap viszont aztmondta,h megbanta:/.... 16/l/bi
2015. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En voltam lezbi csajjal en hetero vagyok, a parom konyorgott,hogy vallaljam be...
2015. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 titkoskert ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy ilyen eset. Barátnőivel egy meleg szórakozóhelyre lement, ott megláttam. Megpróbáltam felszedni, de elutasított. Abban maradtunk, hogy barátság lehet köztünk. Úgy is volt. Sokat lógtunk együtt. Programok a barátnőivel, jól éreztük magunkat. Máskor hónapokig nem futottunk össze a munkánk miatt. Egyszer elmentünk piálni kettesben, és megkérdezte, hogy a hétvégén nem mennék e át hozzá, filmeket nézni. De csak mint barát.

Átmentem. Egész nap filmeztünk, nasiztunk, boroztunk este. Aztán aludni mentünk. Egy ágy volt. Egyikünk sem volt fáradt. Aztán elkezdte húzni az agyam, hogy úgysem bírom ki mellette. Kibirtam. Barátként kezeltem. Mindaddig, amíg rám nem mászott. Kb két napig ki sem szálltunk az ágyból. 😁

Utána közölte, hogy belém szeretett, de nem tudja kezelni, a szüleinek nem tud bemutatni stb... Bár két hónapig minden este együtt voltunk még. Aztán elment külföldre új életet kezdeni, el menekült. Azóta nem beszélünk. Soha többé nem fogok kavarni heteró csajjal, mert teljesen padlóra küldött érzelmileg.

2017. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!