Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lazbi lanyok ti hogy jatszatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazbi lanyok ti hogy jatszatok egymassal?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 14:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Versenyre jártam, ne magyarázz. De nem tudsz megbántani, mert én tudok írni, csak félre gépeltem..
2015. ápr. 10. 13:20
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Láthatóan nem az eszedért szeretnek, vagy félre gépeltél a recskától ragacsos kezed miatt? Tök mindegy... a kérdésed, és ahogy leírtad, sőt az azt követő reakcióid mind-mind nagyon szánalmasak. Elhiszem hogy szexuálisan frusztrált vagy, és ide vetíted ki szánalmas ki életedet, de attól hogy anyucit kukkolod a kulcslyukon még nem leszel nagyfiú. Remélem valamennyit értettél belőle....
2015. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg. Magadat minősíted hogy mások kérdésbe belekötsz, amúgy meg lány vagyok, ezt bukta!
2015. ápr. 10. 14:54
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Ó, nyuszika így még szánalmasabb vagy. Ezek szerint adott egy taknyos orrú tinilány, akinek nagyobb az öntudata mint az esze, és személyes sértésnek veszi ha valaki nem úgy szól hozzá hogy a saját taknyában csúszik. Anyudék egész biztos büszkék rád, pláne a versenyeidre amiket állítólag megnyertél. Viszont ide mégis értelmetlen rosszul megírt kérdéseket írogatsz olyan hangnemben akik TÉGED minősítenek, és próbálod magad intelligensnek beállítani . Sajnos nem sikerült.

Máskor okosabb-ügyesebb legyél. És főleg ÉRTELMESEBB !

2015. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mit okoskodsz? Nem vagyok már tini lány.. Csak engedem, hogy kifejtsd szánalmas válaszaid, máskor légy okosabb. Nem mindegy hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik ;) na pá
2015. ápr. 10. 19:44
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Túllépve ezeken az értelmetlen vitákon:

szerinted hogy játszanak? Csókok ugyanúgy megvannak a test különböző pontjaira, (pl. mellek is).

Nyalakodás (egymás orális kielégítése), ujjazás (akár egyszerre egymásnak), ritka esetben a puncik (csiklók) összedörzsölgetése. Néhányan eszközöket is használnak.

2015. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyuszika , annyira kevés vagy mint Balaton szeletben a hullámverés. Eszed lenne akkora mint öntudatod, akkor talán belátnád mennyire szánalmas kis szürke és jelentéktelen egyén vagy. Próbálod magad beállítani intelligensnek, még önmagadnak is hazudsz. Pá nyuszika, legközelebb okosan ügyesen, hogy ne nézzenek ennyire kis ostoba libának.
2015. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Na most már h*zz a p*cs*ba és rb*ncozz m*sokat te bek*pzelt m*jom
2015. ápr. 10. 20:46
 19/20 anonim ***** válasza:
60%

Nyuszicsibe mikor írtam neked ilyet?

Nem venném a lelkemre, ha miattam sérülne az a kis hamvas hóvirág lelked.... :DDD

Javaslom aludj szépen, a remegésre vegyél be gyógyszert...

2015. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Sunako-chan ***** válasza:
csak jelezném dráhágga: a lazbik sehogysem... legalábbis nem hallottam hogy ilyen létezne, de ha tévedek akkor azért elnézést :D
2015. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!