Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hány kapcsolatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány kapcsolatotok volt eddig? A barátnőd és te akkor hány évesek voltatok? Vonzanak az alkalmi kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mert sok felől hallom, hogy a legtöbb leszbikus később kezd el randizni, illetve kevesebb partnere van és hosszabb távon. Igaz ez?

2015. máj. 15. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Oooo...erre en is kivancsi vagyok.:))
2015. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na, akkor valaki kezdjen már el írni.
2015. máj. 15. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként te leszbikus vagy?
2015. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1, 15 évesen és nem vonzanak az alkalmi kapcsolatok. :)
2015. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, eyébként én is az vagyok.
2015. máj. 15. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
1, 20 eves voltam, a parom 23 (a kapcsolat 7 evig tartott). Nem vonzanak az alkalmi kapcsolatok.
2015. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem eddig egy kapcsolatom volt. 18 évesek voltunk. Első volt. Másfél évig jártunk kb.

Valójában vonzanak az alkalmi kapcsolatok, mert most egy ideig nem tudnék újra ennyire szeretni valakit és ragaszkodni valakihez. Magam miatt nem. De ez egyéni szemszög. Én akiket ismerek nagyon bennfentesen kavarnak egymással. Szóval emberfüggő ugyan úgy mint minden ilyen dolog.

2015. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatom volt, mi 16 évesek voltunk és kicsit tovább tartott, mint egy év. Kifejezetten nem vonzanak, de nincsen velük problémám, nagyjából annyira érdekel mint egy hosszabb kapcsolat.

18l

2015. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!