Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi történik? Óriási kérdőjelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik? Óriási kérdőjelek? 21L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy jó ideje észrevettem magamon, hogy valahogy elkezdett lankadni a figyelmem a férfiak iránt. Közre játszhat az is, hogy az első szexuális élményem nem volt jó.. szóval egyszerűen nem vonzódok, nem úgy állok hozzájuk, ahogyan eddig. Fogalmam sincs miért alakult ez így át bennem, eddig nem nagyon volt ilyen gondom. Akivel találkozgattam pasi, egyszerűen nem érdekel. Nem úgy tekintek rá, mint ahogyan eddig. De nem csak vele van a gond, hanem így általában. Ha flörtölni akar velem egy férfi, nem is reagálok, tehát tényleg nem izgat a dolog. Ezzel ellentétben egyre többet fantáziálok a lányokról, sőt, inkább csak lányokról. Ez fokozatosan alakult ki bennem, nem így egyik napról a másikra. Most már eljutottam arra a pontra, hogy jobban érdekelnek a lányok, mint a férfi nem, sokkal jobban felkelti a figyelmem. Szerintetek ez a "csalódás" miatt van, vagy pusztán csak érdekel a dolog, mert ismeretlen számomra? Mert hogy én nem tudom, az biztos. :-D Valakinek esetleg hasonló tapasztalai??


21L


2015. máj. 22. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

"Közre játszhat az is hogy első szexuális élményem nem volt jó"


Ilyen mentalitással, ha beleharapok egy rossz almát, pusztuljon az összes mostantól csak körtét eszek. Szerintem ennyire szánalmas ha tényleg ez lenne az indok! :) És szerintem így van, bár lehet hogy simán hajlamaid vannak.

2015. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1, ez nem eldöntött dolog, hanem tudatalatti....
2015. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, ez nem lehet igazi indok, csak valahogy úgy érzem, hogy nem akarom. Egyszerűen nem kívánom, nem akarom és hiába helyes, meg okos, értelmes az a pasi akivel randizgatok, nem tudom elképzelni vele a szexuális együttlétet. Na és persze ez nem csak ezzel a bizonyos pasival van, hanem minden pasival. Előbb kívánok meg egy lányt, mint egy pasit. Akkor ez mégiscsak a rossz élményekhez vezet vissza nem?
2015. máj. 22. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg leszbikus vagy, mi a kérdés, nem értem.
2015. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy, kiábrándultam és egyszer eljön majd az igazi, aki megváltoztat mindent bennem.. na az ilyenekben nem hiszek. Vagy csak ennyire érzéketlen vagyok.. :-)
2015. máj. 22. 20:08
 6/8 anonim válasza:
Hagyj időt magadnak és ne agyalj ezen sokat. Bízd a szerelemre!
2015. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bi vagy pan, vagy hasonló, rossz topicban kérdezed.


De azt el tudom mondani, hogy ez nem így műkszik.

Én is voltam depressziós, évekig nem érdekeltek a nők. Aztán elmúlt, és újra érdekelnek. Az embernek hullámzik a kedve ilyen téren, és azok akik nem monok, mondják, hogy náluk sok esetben a nemek közti preferencia is periodikusan alakul.


A szerelem meg ettől független, lehet valaki totál aszexuális és fülig szerelmes, meg aromantikus és nemileg érdeklődő. Vagy éppen nem. Ez egy tök más skála, és bár igaz, hogy sokaknál párhuzamosan működik, de attól még lehet máshogy is.

2015. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg rossz topicban van a kérdés. Köszönöm! Igazából elég elgondolkodtató a válaszod, lehet, hogy tényleg nem kellene ezen agyalnom sem, hanem hagyni, hogy "sodorjon az ár"..
2015. máj. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!