Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha kiszeretnem probalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszeretnem probalni lannyal a szexet leszbi vagyok? L

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
én inkább úgy fogalmaznék hogy kíváncsi vagy
2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
max biszex de sztem csak kíváncsi
2015. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Én is így vagyok ezzel. Leszbi biztos nem vagyok (és te se, ha a pasikat szereted), de még bi se szerintem.
2015. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
te vagy a tökéletes nö
2015. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Kíváncsi = Homoszexuális
2015. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Velem kiprobalhatod :$
2015. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kíváncsi vagy rá, akkor szerintem biszexuális vagy, de ettől még nem feltétlen leszel leszbikus, ha kipróbálod. Ugyanakkor érdekesek ezek a címkék, mert a leszbikus azt jelenti, hogy világ életében csak nőkhöz képes vonzódni. viszont, ha mondjuk te a férfiakkal is élvezed a szexet, de kipróbálod egy lánnyal, és rájössz, hogy jobban élvezed, és a jövőben csak nőkkel akarsz lenni, akkor az mi?:)
2015. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az irányultság az, ahogy érzed magad.


A tettek meg, vagy ez által motiváltak, vagy nem.


Az ember sokféle motivációból mehet az "irányultsága ellen", pl. színészek akik eljátszanak egy jelenetet egy másik színésszel, valaki aki kísérletezésből megpróbál dolgokat, vagy pl. egy aszexuális aki mert miért ne alapon lefekszik a párjával stb.

De ettől még nem íródik át senki irányultsága.


Vonzalmat vagy érzel, vagy nem. Vagy beindulsz egy meztelen nőre, vagy nem. És akkor lehetsz még demiszexuális, hogy csak néha, vagy csak bizonyos körülmények közt vonzódsz valakihez.


És még ha ez lesz az, amit szeretnél, akkor is simán lehet hogy biszexuális vagy panszexuális vagy. Vagy aszex...sokan néznek be sok mindent erotikus vonzalonak, mert ugye nincs viszonyítási alap.

2015. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám ha lenne kivel
2015. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dettó. Én is szívesen kipróbálnám.
2015. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!