Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kb mennyi leszbi létezhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi leszbi létezhet?

Figyelt kérdés

Ugye manapság már egyre többet foglalkoznak az emberek ezzel a "meleg témával", egyre elfogadóbbak stb.

Kérdésem az lenne, hogy egyre több leszbi/bi van, illetve hogy régen is voltak, csak a társadalom miatt szorultak háttérbe, ill. nem merték felvállalni?

És úgy amblok, mégis kb mennyi a számuk?



2015. máj. 31. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most is kb ugyanannyi van, mint régen, csak régen titkolták, ma meg egy részük felvállalja, ennyi.
2015. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2015. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ekzakt számot nem lehet mondani, mert ha nem akarod hogy tudják, akkor könnyedén titkolhatod.


És akkor még vannak azok akik bik, pan, stb.ik, ők még könnyebben radírozódnak le a történelemkönyvek lapjairól.


Azt mondják, hogy átlagban minden 10. ember lmbtq.

2015. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Minden 10. biztos hogy nincs... akkor Magyarországon majdnem 1 millió meleg/bi/leszbi/transzi lenne? Meg egy 400 fős is iskolából is 40? Vagy egy 30 fős osztályból 3? Én azt tapasztaltam, hogy kb. 100 főből lehet 1-2.
2015. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg az reálisabb is, hogy akkor M.o.-on max. 1-2 százezer vagy ha, nincs minden századik akkor néhány tízezer (mondjuk 60-70 ezer) van ilyen beállítottságú emberekből.
2015. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem van annyi mi sulink is 400 fős kb 40 nél tobb van az osztályunk 26 fős van egy meleg fiu meg én de azt nem tudja senki ;) meg talán még egy csaj de csak én gondolom h az szoval akk 26/2 minnél több annal jobb nem de? :P nagyobb az esélyem ^^
2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
de bizony, iskolai osztályonként kb. 3-an. és van annyi. csak nem kötik az orrodra.
2015. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó elotti vagyok igen van annyi ^^ tapasztalat és full Boldog vagyon tőle ^^ nagyobb az esélyem ^^
2015. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

sztem jóval kevesebb a leszbi, mint a meleg.

és 4es lehet sokkolóak az adatok, de kb tényleg ennyi van. viszont ezek nem mind élik meg vagy vállalják fel :3

2015. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1 millió Magyarországon? Azért az rengeteg... és lehet nem kötik az orromra, de azért az ember látja, minimum annyiból, hogy van-e egyáltalán barátnője, de az csak az alap, azon túl rengeteg dolgon látni... Nekem a mostani osztályom kb. 30 fős (+/- 1, 2), de konkrétan senkiről se tudjuk és egyről gondoljuk, hogy esetleg lehet az, de még ő se biztos. Előző osztályom szintén 30 körüli volt, de ott szinte biztos, hogy nem volt senki sem. A suliba is tudok 2-ről és gondoljuk még ugye az osztályunkba 1-ről, de ha még tagadnák is páran, akkor se tudom elképzelni, hogy 10-15-nél több össze gyűlne, oké, hogy 600 fős a suli, de azért rengeteg mindenkit ismerek és ezt azért le lehet vágni. A ti állításotok szerint 60 főnek kellene lennie, az enyém szerint 5-10-ig. Én kb. annyit reálisnak tartok. Az mondjuk még igaz, hogy nem járok most olyan suliba, amibe annyira indokolt lenne, hogy sok meleg járjon oda, vannak mondjuk divatsulik, ahol lehet van 100-ből 15-20 is akár. De az meg már szélsőség.
2015. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!