Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy transszexuálissal/transzvesztitával?

Figyelt kérdés
Male to female, vagyis férfiből nővé váló, vagy már nővé vált nem csúnya egyedről van szó.

2015. jún. 7. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Estleg ha bejönne akkor igen:) 18l
2015. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a személytől függ :)) meg mindig nagyon érdekelt h lesz egy ferfibol nő h lehet ezt orvosilag megoldani. De ha szeretem meg tetszik akk igen összejönnék vele
2015. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

transz csaj elvileg jöhetne, gyakorlatban attól függ van-e köztünk kémia (ez mondjuk minden nőnél feltétel). eddig nem próbáltam ilyesmit, de sztem nem zavarna a dolog


az a csaj aki időnként drag king jöhet. miért ne? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ameddig nem érzi magát ténylegesen fiúnak, addig hagy szórakozzon.

2015. jún. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már megvolt a műtét és megvan a kémia, akkor simán, nem lenne akadálya.
2015. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mint előttem is írták, attől függ, hogy szimpatikus-e, "megvan-e a kémia". Ha igen, akkor nem zavar, hogy transznemű.
2015. júl. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. :-)
2016. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam az ember neme nem lényeges, legfőképpen a belső.


#2 dióhéjban:

Az ember lánya elkezd napi 50 mg Androcurt (tesztoszteronblokkoló), és 4 mg Estrimaxot (ösztrogén) szedni, pont olyan pontossággal, mint ahogy a többi lány a fogigátlót szedi. A hatás kb. 8-10 hónap múlva várható, a testzsírok átrendeződésével. A transzszexuális nőnek is női(es) arca, sziluettje, feneke, mellei lesznek (ld. Szecsődi Kari, Bruce Jenner - a kis naívák a mellimplanttal kezdték. Nem attól nő a nő!)


Az érdekes rész a nemi helyreállító műtét. A hüvely helye a férfiakban is megvan, csak ki kell bélelni, és ki kell tágítani. Erre van a hímvessző szövete. A belsejét kivágják, kifordítják. A szeméremajkakat a zacsiból képzik, a csikló pedig a makk hegye lesz. A G pont szerepét a prosztata látja el, amit onnantól a nőgyógyász vizsgál - ismert módszerrel.

2016. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!