Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok akik "fiuk lettek"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok akik "fiuk lettek" de a nemiszerveik nem. Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Mikor elmentek strandon furdeni es pl. nagy a melletek, es bikibit kell felvennetek az nem zavar? Ha arra setal valaki es azt nezi hogy mert van melle egy "fiunak"?
2015. jún. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kerdést mi az h leszbikus es fiu lett ? Nem értem
2015. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Na mindezt magyarul:

Adott egy lány, aki a lányokhoz vonzódik. Férfivá operáltatja magát, de a mellét meghagyta. Ezért bikinit kell felvennie, hogy ne lógjon a melle. A kérdés arra irányul, hogy zavarja-e, ha emiatt sokan megnézik.

2015. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
#2 Külsőre fiús de nem műtteti át magát.
2015. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok fiús leszbikus, de a legjobb barátnőm az. Neki viszonylag nagy melle van (sőt, nem is viszonylag), amit ruhában egyszerűen elrejt, viszont a strandon ugye lehetetlen. Ő a strandra rövidnadrágba jár illetve régebben rendes bikinifölsőben, mostmár inkább ilyen sportmelltartó szerű fölsője van. A kérdésedre az a válaszom, hogy őt az elején nagyon zavarta, hogy megnézték de most már csak jókat nevet rajta. Körülbelül fél-1 év kellett mire hozzászokott ahhoz, hogy a női wc-ben is megnézik, illetve a strandon is kap egypár pillantást. De már tényleg, abszolút nem zavarja.:) Mindenki olyan legyen, hogy jól érezze magát a bőrében, és ne foglalkozzon mások véleményével!


Szép napot!

2015. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most akkor transz vagy se?


Attól hogy valaki butch még nem lesz fiú.

Léteznek úszáshoz is binderek, olyan mint egy atléta trikó.

Ha meg csak fiúsabb a stílusa, akkor sportbikini

2015. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek igaz nem olyan nagyon-nagy a cicije, de ugye bikinit kell húzni. Én mondtam már neki, hogy húzzon inkább topot, mert az jobban illene hozzá, de nem húz. Bikinit húz, de az se nagyon illik hozzá. Kicsit furi, de gondolom számomra, mert fiúsnak ismerem. Szegény mindig úgy érzi, hogy nézik egy csomó helyen, akár sima fiús ruhában is. Szerintem egyébként nincs ebben semmi. Mindenki maga választja ki, hogy mit húz fel. És én fiúsan örülök meg a drágámért. <3
2015. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat:)

#2: felre ertelmezted egy picit

2015. jún. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!