Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az ilyen kérdéseket ált. kamaszok szokták feltenni, azonban én már 21 éves vagyok... szeretném végre megtudni a választ, legyen az akármi is, mert már nagyon fojtogat ez az egész téma.

Amit érdemes rólam tudni, h már volt egy hosszabb kapcsolatom egy fiúval, és most megint járok egy fiúval akit nagyon imádok is. De ott van ez a "fojtogatás" és szeretnék vele őszinte lenni.

A lényeg h nem tudom elképzelni azt, hogy egy csajjal legyek együtt és soha nem is voltam lányba szerelmes. Viszont szexuálisan vonzódom hozzájuk azt hiszem. Tudom, hogy hülye dolog, hogy mi az h nem tudom... de nem voltam még lánnyal, így csak amiket láttam filmeket arra tudok hagyatkozni, hogy attól tartok, hogy lányok iránt is vonzódom.

Azt olvastam valahol, hogy akkor számít ez az egész dolog betegségnek, ha nem tudom elfogadni, hogy melyik nemhez vonzódom... és az a baj, hogy én tudom, hogy nem szeretnék csajjal lenni (és most ne haragudjon az aki bi vagy homoszexuális) én egy egyszerű házasságot szeretnék egy pasival és családot, stb...

És azt szeretném megtudni, hogy lehet választásom? Eldönthetem, hogy én fiúkkal szeretnék lenni?

Biztos felmerül a kérdés, hogy milyen a barátommal a szexuális viszonyom. Hát nehézkes... van szex mondjuk mostanában hetente, kéthetente... és őszinte leszek( hiszen csak így kaphatok választ) eleinte nem szeretnék... de mikor elkezdjük onnan már nincs probléma, és én is élvezem. Már majdnem 3 éve együtt vagyunk, így az is benne van a pakliban, hogy kissé unalmassá vált az egész. De bennem akkoris ott a gyanu, hogy a szexuális beállítottságommal van probléma.

Kérlek segítsetek. Az egyik homoszexuális (fiú) barátom azt javasolta, hogy nem kell döntenem még... és hogy ha fiúval akarok lenni, akkor legyek azzal. Az a lényeg, hogy boldog legyek... de így sem vagyok boldog :( Tudni szeretném a választ... és ha ehetséges szeretném javítani a szexuális életünket is a barátommal.

Köszönöm előre is a segítséget!



2015. jún. 12. 21:13
1 2 3
 1/26 RRR ***** válasza:
0%

szerintem a szex kevés és nem kielégítő nálad(tok)

ezért gondolod,hogy egy csajjal jobb lenne


legfeljebb bi vagy

2015. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szia hasonló helyzetben voltam mint te, írj privit ha gondolod és beszélgessünk...:)
2015. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
És a biszexualitással(ha az vagyok)... mit kezdjek?:D Ezt hogyan szokták az emberek...? Csak hogyy épp kit szeretek?:( És nem szemétség ez a párommal szemben, van valaki aki ezt a párjával megbeszéli? Az enyém nem tolerálná, ezt biztosan tudom...
2015. jún. 12. 21:23
 4/26 RRR ***** válasza:

az egyik haverom csaja bi

együtt "vadásznak" csajra aztán hazaviszik és............


de akár külön külön is megteszik

2015. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbikus vagy.
2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 RRR ***** válasza:
ja és imádják egymást
2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
kecske
2015. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények :D Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 12. 21:43
 9/26 A kérdező kommentje:

Kedves RRR!


Hogy tudja a pasi elfogadni ezt az egészet?:( Mindenestre jó nekik, hogy így megoldották :)

2015. jún. 12. 21:44
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jutsz egyről a kettőre, mert tele vagy görccsel. Valószínűleg ennek több oka is van; amit én el tudok elképzelni: hogy konzervatív nevelést kaptál, hogy a szexuális beállítottságodra emiatt "problémaként" tekintesz (te is leírtad), és szerintem fojtogat is a tudat, hogy 21 évesen még nincs a fejedben egy fix titulus, címke.

Sajnos amíg le nem győzöd az ehhez hasonló rossz beidegződéseidet, szenvedni fogsz.

Egy: bármilyen is a beállítottságod, az nem "probléma". Nem-heteróként sem vagy hibás termék. Ezt fontos lenne tudatosítanod, mert az a legkiakasztóbb, mikor magukat látszólag elfogadó melegekről kiderül, hogy valójában selejtként gondolnak magukra, és a másságukat fogyatékossághoz hasonlítják. Lehet így is élni, csak irtó gáz; meg kell érteni, hogy akármelyik nemhez vonzódsz, minden oké veled.

"...nem tudom elképzelni azt, hogy egy csajjal legyek együtt és soha nem is voltam lányba szerelmes."

És ezt vajon csak ez a görcs okozta benned, vagy tényleg őszinte vagy magadhoz? Ha utóbbi, akkor valószínűleg sokkal közelebb állsz a heteróhoz a heteró-meleg-skálán. (Ha ezt olvasva fellélegeztél, akkor még mindig gond van a felfogásoddal, próbáld máshogy megközelíteni.)

"Viszont szexuálisan vonzódom hozzájuk azt hiszem."

Az a baj, hogy nem tudod, milyen gyakori beállítottságtípus is ez. Nagyon sokakat a saját nemük csak szexuális tekintetben vonzza, minden másban az ellenkezőt preferálják. Ha szerinted te közéjük tartozol, akkor kész, well done, ezen többet nem kell őrlődnöd, mert ez nem őrlődés tárgya. Ez csak így van, és kész.

"Eldönthetem, hogy én fiúkkal szeretnék lenni?"

El, csak ha a férfiak nem vonzanak, akkor ez elég nagy szívás lesz.

A barátodnak igaza van, nem kell felcímkézned magad. Ha nem találsz magadnak titulust, az nem jelenti szükségszerűen azt, hogy bizonytalan vagy ne adj' Isten tudatlan vagy. Egyébként a görcsösségednél nagyobb gond, hogy kifejezetten csak szélsőségekben gondolkodsz. A szexuális orientáció egy spektrum, aminek az egyik végén a hetero-, a másikon a homoszexualitás áll, középen a biszexualitás, illetve kívül esik rajta az aszexualitás. Annak, hogy ezt a három fogalmat emeljük ki, kizárólag nyelvi okai vannak. A spektrum többi részére ugyanis nem létezik specifikus kifejezés. Ha legfőképp az ellenkező nem vonz, de egy kicsit a sajátod is, akkor nem kell bepánikolnod és idegeskedned azon, hogy ezek szerint te a melegek táborát erősíted-e. Nem, mert nem kell szükségszerűen a spektrum valamely végletére esned.

Töltsd ki a Kinsey-tesztet. Talán kissé felületes, de amilyen állapotban most vagy, jó indikátor lesz neked.

[link]

2015. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!