Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan öltözködtetek/öltözk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan öltözködtetek/öltözködtök fiatal korotokban?

Figyelt kérdés
Sokan maradnak a lányos stílusnál, mások teljesen átmennek tomboyba, vannak akik a középútnál maradnak. Ti melyiket választottátok?

2015. jún. 21. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ahogy kedvem van :P de egyáltalán nem vagyok full fius :P hipster stílust követem :P
2015. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló szeretnél ismerkedni?:DD


Hogy válaszoljak is, én úgy a kettő között vagyok bár inkább a lányos kategóriába esek talán..:D de nekem is a kedvemtől függ h épp mit veszek fel:)

2015. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy fiatal kor?


12 évesen az anyám öltöztetett, illetve hát volt egy p-ár ruhám, amit ő vett, én meg hordtam ami tetszett. Nem igazán néztem magam bennük a tükörben, fontosabb volt a kényelem meg az anyag textúrája.


15 évesen már magam választottam a ruháimat de még mindig nem néztem meg őket magamon. Fogalmam nme volt róla hogy minek hogy kéne állnia.


17-18 évesen már minden ruhámat én vettem a saját pénzemből. Végre volt annyi eszem, hogy levágattam a hajamat, és elkezdtem festeni. Valami nagyon fura neo lolita stílusom volt, ezen belül is inkább ilyen kodona-s beütésekkel.


20 éves korom körül végre rájöttem, hogy mi áll jól az alakomhoz, és elkezdtem kihangsúlyozni azokat az adottságaimat amik a legjobbak, dekoltázs, miniszoknya, ilyesmi. Továbbra is volt egy erőteljes alter stílusom, úgy néztem ki mint valami sci-fi film karakter, bár a japán beütés nagyrészt elmúlt.


23 éves korom körül nagyjából kialakult amit szeretek, max annyi hogy melóban néha kicsit visszafogom magam

2015. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

viszonylag lányosan


16l

2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmm, elég fura stílusom volt így visszanézve :D

10.ig fiús rucikat hordtam, élveztem is, nem zavart, majd gondolom ahogy kamaszodtam, és megszóltak, hogy ez most fiú e vagy lány (hozzá teszem derékig érő hajam volt, és nem fiús az arcom xDD), kezdtem bedepizni, amiből az volt a kiút, hogy elkezdtem nőiesebb darabokat hordani, sminkelni, olyan szinten, hogy enélkül nem mentem utcára. Ez most már múlóban van egy ideje, 21 vagyok, általában egyszerű ruhákat hordok, póló, naci stb., és semmi smink. Sportosnak nevezik a stílusom, én nem tudom :D

2015. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon fiús voltam más kicsiként is, meg belépve a tinikorba is, persze azért beilleszkedés könnyítésére elkezdett ez a dolog lazulni és akkor már inkább semlegesebb ruhákat hordtam. Gimnázium eleje óta figyelek jobban arra, hogy mit is hordok, de mindig úgy voltam vele, hogy nekem kell jól éreznem magam a ruháimban ezért egy középútnál ragadtam, ami azért feminin de mégiscsak sportosabb/kényelmes. Mostanában viszont elkezdtek tetszeni kifejezetten nőies darabok, kérdés mennyire merek elmenni ebbe az irányba. :)

18l

2015. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Velem pedig pont ellenkezőleg van. Eddig sem öltözködtem valami nőiesen, de inkább a lányosabb kategóriába sorolnám. Most pedig egyre inkább kezdek fiúsan és sportosabban öltözködni.

16/B/L

2015. jún. 21. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
12-13 éves koromtól magam veszem a ruháimat. Mindig igyekszek nőiesen öltözni, szeretem ezeket a testhez álló ruhákat, cicanadrágokat, meg a színes pólókat, blúzokat.
2015. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal koromba anyám segitett és irányitott az öltözködésben,hogy nem nézzeki hülyén,meg persze kielėgitsem vágyàt,hogy én vagyok az ő kislánya...és igaz hercegkisasszonynak őltöztethet.


Végülis sikerrel járt,mert mindig is szerettem a lányos ruhákat,meg a nagy tőbbségnél csinibb lenni. Persze van hogy elhagyom magam de akkor is megörzöm a nőiességem,csak épp lazább vagyok.

2017. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!