Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért rak föl mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rak föl mostanában egyre több szivárvány hátterű profilképeket?

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek? az utóbbi napokban sok-sok ilyen zászló, szivárvány stb. cuccokat osztanak meg.

2015. jún. 27. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert legalizálták a meleg házasságot az usában
2015. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 'leszbikusság' téma alatt tetted fel, tehát tudod te is jól (illetve oda is van írva hogy celebratepride). A másság melletti szolidaritást jelképezi.
2015. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Es akik ilyen profilkepet raknak ki, azok mindenképp melegek?
2015. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen azok, szerintem az is rak ki, akinek elege van a homofóbokból, meg az akinek családjában, barátai közt vannak melegek és amiatt is támogatja a melegeket. :)
2015. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Áh, minden második vállalat ezt meglovagolva akarja eladni a cuccait. Azért rakják ki. Bár mondjuk a tumblr 70%a meleg, de az más kérdés.
2015. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örültem neki, én is átmentem szivárványba :)


21/L

2015. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez mind szép és jó, csak azt nem értem, hogy ha az USA-ban legális lett a melegházasság, az most minket miben is érint? Itt egyhamar nem lesz..
2015. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdődött az idei Pride hét Budapesten, pl. ez is lehet az oka, de igen, a szolidaritás és az empátia a fő ok, hogy tudunk együtt örülni az USA-ban elért sikereknek. :)


19/l/l

2015. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hetes!

Persze, ez minket (sajnos) nem érint, de az USA ezzel a döntéssel több millió embert tett boldoggá, és velük örülök :) Igaz, én nem vehetem el a szerelmemet továbbra sem, de legalább ők már igen, és ez is örömhír!

2015. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Hurrá USA-ban nősülhetnek a b÷z÷k!

De hát eddig is szophattak! Akkor mi a pláne?

2015. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!