Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 21 éves leszbikus lány vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves leszbikus lány vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

ez fura

aki leszbikus annak van barátnője

hanincs akkor nem vagy leszbi

fiuval férfival voltál már? na azt próbáld ki és akkor megvéltozik a véleményed

nem gáz, csak az a gáz ha nem szexelsz valakivel

2015. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Nem mindenki van olyan helyzetben vagy környezetben ahol egyszerűen lehet ismerkedni, vagy épp nem találtál még olyan lányt, aki szintén hasonló kapcsolatban gondolkozik mint te.


Ha nem keresed görcsösen a párod és mindenki felé nyitott vagy, akkor hamar rád fog találni akit keresel. :)


19/l/l

Bp.

2015. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én 18 vagyok leszbikus nekem sem volt még barátnőm nekem az a baj h a környezetembe nem igazán vannak leszbikusok maximum biszexek és általában szexet akarnak csak én meg kapcsolatot vagy olyan eltérőek vagyunk h nem működne..:/ meg kissé béna is vagyok:/
2015. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Első válaszoló, leszbikus vagyok, mert csak nőre izgulok :)
2015. júl. 9. 10:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez miért lenne gáz...


Most attól, hogy még nem volt barátnőd, az kb semmit sem jelent, ettől még simán lehetsz leszbikus. Ez tulajdonképpen ugyanaz a helyzet, hogy nekem 18 évesen még nem volt barátom, de emiatt nem kérdőjelezem meg magam, hogy valóban hetero vagyok-e. És gáznak sem érzem. Szerintem neked sem kéne annak érezned a helyzetedet, mivel ez nem egy olyan dolog, ami életkorhoz van kötve. Előbb vagy utóbb biztosan lesz majd párod. :)

2015. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi ebben a gáz? Hogy 21 éves vagy? Hogy leszbikus? Hogy még nem volt barátnőd? Szerintem egyik sem, buta kérdés. :)
2015. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de most már kezdj el ismerkedni! :) 37/N
2015. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. :)


Mindig szerettem volna egy leszbikus lány barátot akivel lehet csajozni :D

2015. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nehezebb is párt találni. Majd lesz barátnőd, ne aggódj.:)

Nekem se volt még egyébként.

2015. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd én leszek a barátnőd! :D Amúgy nem gáz, inkább klassz, hogy nem jössz össze akárkivel, maradj ilyen. ;)
2015. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!