Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok/meleg fiúk!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok/meleg fiúk! Milyen érzés, amikor pl. sportolás után az öltözőben mindenki fehérneműben mászkál körülöttetek?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk kolesz szobában? Mennyire szoktátok ilyenkor kihasználni a lehetőséget egy kis nézelődésre?
2015. aug. 2. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem nagyon merek nézelődni,nem kell a gyanúsítgatás... :/


20/L/L

2015. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. 1: Nem hiányzik a suliban a gyanusítgatás. 2: Annyira nem érdekel. :D Sokkal-sokkal érdekesebb a párom, még ha az most nincs is. Nem tudom, egyesek miért gondolják, hogy a leszbikuso (vagy melegek) mindenkire ráizgulnak.
2015. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem kezd el feltűnően bámészkodni az ember, de valljuk be: biszexuális nőként néha valóban elég "pikáns" pillanatokat tudok átélni pl. az edzést követő zuhany után, a konditerem női öltözőjében.

És nem, ez még véletlenül sem jelenti azt, hogy a leszbikusok, melegek, biszexuálisok mindenkire ráizgulnak. Szerintem.

24/B/L

2015. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam :DD am heterok nem tudom minek néznek h minden csajra ráizgulok csak mert leszbi vagyok :DD de jól esik ha rám fogják csodás ><
2015. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nézelődés és ráizgulás alatt nem ugyanazt értem. :D
2015. aug. 2. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy homo srác ismerősöm van, vele vigyázni kellett. Ő nem nézett meg mindenkit nagyon, de az egyik munkatársat a gyakorlati helyen le is fényképezett sunyiban, amikor az pucér volt még.
2015. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

frusztráló, mert úgy néznek rám mint a véres rongyra. igyekszem a wcben öltözni.


nem szokásom bámulni, mert a heteró csajok így is paranoidok, igyekszem elkerülni még a látszatát is annak, hogy homofób támadásokat provokáljak ki

2015. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Előbb megnéznek engem a hetero osztálytársaim, mint én őket. 16/L/L
2015. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Engem nem érdekelt... Hiszen egyikbe se voltam szerelmes :)

21/L

2015. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lalalaal ***** válasza:
Hát én már nem járok suliba igy öltözökbe se ngyon vagyok, de még általánosban meg gimiben sosem bámultam a lányoat az öltözöben, egyrészt mert nagyrészüket gyerekkorom óta ismertem igy nem néztem úgy rájuk, másrészről pedig amugy se jutott volna ilyen eszembe, mivel ahogy az előttem valók is irták, senkinek ne hiányzik a 'gyanusitgatás'.
2017. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!