Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi csajokkal ismerkedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi csajokkal ismerkedni? Hogyan veszem észre ha egy csajszi leszbi?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még lánnyal, de nagyon hajt a kíváncsiság... neten nem merek ismerkedni, szórakozóhelyen, vagy bárhol, szerintem könnyebb az ismerkedés. Bár eddig sosem én udvaroltam, mert csak pasikkal voltam. Egy lányon higy lehet észrevenni, h tetszem neki vagy h egyáltalán leszbi?
2015. aug. 4. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] parancsolj nyuszkó innen megtudsz mindent
2015. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

1. Nagy %-ban akár igaz is lehet, de nem feltétlen. Hiszen megannyi nő van, aki nincs megelégedve a testével, és nagyobb méretű ruhákkal próbálja eltakarni a felesleget magán. Póló, nadrág, és slussz.

Viszont! Igen, a leszbikusok nagy %-a valóban inkább a fiús öltözetet kedveli.

Miért? Olvasd el a linkelt bejegyzést.


2. Rengetegen öltöznek sportosan. Mennyivel kényelmesebb melegítőben lenni, mint tűsarkúban?!

Persze, a sportos öltözet nem merül ki a melegítő hordásában.

Sportos lehet egy jó farmer, egy szűkebb pólóval. De, akkor már leszbikus?

Mellesleg régóta szeretnék a sportolókról írni,  -nőkről- csak mindig közbejön valami.


3. Tiszta szerencse, hogy a férfiakra nem mondják ezt, mert akkor minden 2. pasi meleg lenne. –szerintük- (kik szerint?)

Miért köthető a tetoválás a leszbikussághoz? Mert régebben, hangsúlyozom régebben, csak a férfiaktól volt megszokott, és elfogadott? És, ha egy nőn van, akkor már rögtön leszbikusnak kell lennie?

Mennyi, de mennyi fiatal van, aki lázadásból, bosszúból, ne adj Isten, az alkohol hatása miatt varrat magára!? Tehát, megbélyegezték magukat a tetoválással, hogy leszbikusok, miközben heterók?!

Ejj, szegények!

Rajtam 8 tetoválás van. (eddig)

Az egyik teljes hát, a másik nagy meg az oldalamon van. A többi kisebb, itt-ott.

De nem nézek ki leszbikusnak. Vagy mégis? Most már kicsit összezavarodtam.

Rövid a hajam (M. szerint félhosszú), bokszolok, és tele vagyok tetoválással. Hmmm….

Lényeg a lényeg, ha tetoválása van egy nőnek, akkor az nem egyenes arányos azzal, hogy leszbikus.1. Fiús öltözék

2. Sportos öltözék

3. Tetoválás

4. Rövid haj

5. Férfias metakommunikáció

6. Piercing az arcon/nyelvben

7. Gyűrű a hüvelykujjon

8. Rövid köröm

9. Bölcsész szemüveg (fekete keret

4. Jó, mondható árulkodó jelnek, de veszélyes a rövid hajról így nyilatkozni. Pláne, hogy divat lett.

Rengeteg heteró nőnek nem bokát verő haja van. Biztos meg is bolondulnék… Nem mintha nem lett volna hosszú hajam.

Nyáron rengeteg nő vágatja le a haját, mert meleg.

Jajj, Anyunak is rövid a haja! A piszok…

Esetleg fel van nyírva a haja? Talán..

Ne skatulyázzuk be a rövid hajú nőket…(sem)


A hajviselet és a személyiségünk összefüggései (haj és stílus)


Úgy tartják, hogy a hosszú haj a szabadság és uralkodás nimbusza, de emellett ehhez társulhat a megfontoltság is. Hiszen általában vagányabb frizuraként tartjuk számon a rövid hajat. A göndör haj általában a kacérságra utalhat, míg a kivasalt haj a klasszikus megoldások egyikére utal. A vörös haj sok esetben a szexualitás iránti vágyat fejezi ki (talán nem véletlen, hogy indiai tipológia szerint ez felel meg a második, vörös színnel is jellemezhető energiaközpontunknak). A szőke szín inkább a játékosságra, ártatlanságra utal. A fekete haj a titokzatosságot emeli ki, a barna pedig a harmónia, egyensúly reprezentánsa.



5. Fajtái: Mimika; Tekintet; Vokális kommunikáció; Mozgásos kommunikáció; Testtartás; Proxemika(térközszabályozás)

Alfajai:  verbális (szavakkal való kommunikáció) és non-verbális kommunikáció (azaz a testbeszéd, például gesztusok, mimika, stb.)


Ne féljetek, nem kezdem el egyenként kidolgozni őket.

Ha nagyon érdekel, nézzetek utána.

Minket jelenleg a férfi metakommunikáció izgat.


Erős a megjelenése, dominánsabb, határozottabb?

Vagy mire gondolhatnak? Köpköd, böfög, udvarol? Hah!

Gondolod, én nem udvaroltam? Szeretek udvarolni. Zárójelben.


A metakommunikáció ösztönösen működik, viszont tanulni is kell. Leginkább a férfiaknak fontos, hogy több időt fordítsanak a testbeszéd elsajátítására, mi sokkal fogékonyabbak vagyunk rá, könnyebben fejezzük ki magunkat.

De akkor miért? Azért, mert több a tesztoszteron, csupán ezért.

Báár, nézzünk meg egy olyan lányt, aki Anya nélkül nőtt fel, vagy korán meghalt, vagy árvaházban nevelkedett.

Hiába heteró, mégis ott van a férfias testbeszéd. Miért? Mert helyt kellett állnia, és nem volt előtte a minta. Hogyan viselkedik egy nő? Hogyan kell egy nőnek viselkednie?

És máris megbukott a tesztoszteron állítás.

Nem szeretnék ebbe mélyebben belebonyolódni, mert nehéz téma, és órákig tudnék írni erről. De nem témához kapcsolódik.



6. Valóban elterjedt a szemöldök piercing, és talán ki merem állítani, hogy igen, ez egy árulkodó jel lehet. Grimaszokkal vegyítve írtam le ezt a mondatot, mert szerintem konkrétan nincs olyan jel, ami 100%-os. Maximum, ha kiírom magamra, hogy LESZBIKUS VAGYOK.

Mint a „szendvicsemberek”. De még akkor sem biztos.

A nyelvben a piercing, meg abszolút nem hiteles ebben a témában.

Jajj, nekem is van. Kezdek aggódni…


7. Tőlem ez olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.

Igen, sok leszbikuson láttam hüvelykujjon gyűrűt, de ízléstelennek tartom.


8. Ez is egy olyan dolog, hogy nem feltétlen igaz. Van, aki nem szereti a karmokat, és azért vágja le. Nem tagadom, hogy „kényelmesebb” érzés, ha nincs hosszú körme a Párodnak, de az exemnek műkörme volt, és, nem kapart ki.

De igen, általában rövid a körmünk, nehogy felsértsük a másikat, meg jobban „mozgunk”. Ehh.

Nekem mondjuk nem, mert szeretem, ha szép a körmöm.(a rövid is lehet szép)

Nem karmom van, de nem rövid. Pont jó, pont szép.

Ha találkozol egy lánnyal, akinek rövid a haja, és úgy néz ki, mint egy fiú, úgy is beszél, és még a körme is rövid. Akkor nagy valószínűséggel a nőket szereti. Ha-ha!


9.Na, ez egy baromság. Szimplán divat.



Húúúú, de elfáradtam. Meg kellett magam erőltetni, mert nagyon náthás vagyok.

Foglaljuk össze:

Az „általános” jelekben sosem lehetünk biztosak, hiszen mindenki úgy öltözik, úgy viselkedik, ahogy jól esik neki.

Az a biztos, ha Ő mondja.


Én magamban vagyok biztos, és a radaromban.

Gay-radar. Erről is írtam már. Pitty-pitty, ha meglátok egy másik leszbikust.

Tudtátok, hogy van „Gay-radar” alkalmazás az okos telefonodra?

A napokban olvastam valahol. Letöltöd, beírod, hogy fiú-fiú, vagy lány-lány, és zizeg, ha a megadott körzetben rajtad kívül van másik hozzád hasonló lény.

Éljen a technika…


Rövid a hajam, sok tetoválásom van, bokszolok, piercing van a nyelvemben, de a körmöm nem rövid, és férfias megmozdulásaim sincsenek.


Leszbikus vagyok?


M-nek hosszú a haja, nőnek is néz ki, de a körme rövid. 


Akkor most mi van?

2015. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkedek :)


Nekem pl hosszú /fekete/ hajam van és műkörmöm, de ennek semmi köze a szexuális orientációmhoz

18/L

2015. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SZücsöm ***** válasza:
Látogass meg 1 női ifi focicsapatot a team 80% a leszbikus. Nem viccelek tapasztalatból írom.
2015. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szórakozóhelyeken változó, van ahova falkában járnak a csajok, és egyedül olyan ellenséges közeg.


Aztán vannak a dizsik, ahol bemész, iszol, táncolsz, smárolsz (aztán van aki vécésnéni).



A netes dolog jó lehet, de nem feltétlen kell neked teljes profilt építeni hozzá, vagy ott becsajozni.

Érdemes úgy indítani, hogy lenne-e valakinek kedve elmenni ide meg oda (leszbikus program), nem ismersz senkit, kéne egy kis társaság.

Ez nem olyan ijesztő, mintha azonnal csajozni akarnál, és begyűjthetsz egy két leszbikus havert. Tudod, ez egy idő után olyan, hogy mindenki mindenkinek az exe, viszont a haverok adott esetben be is mutathatnak valakinek.

2015. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!