Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális az ha nem szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha nem szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Miééért nem??
2015. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit nem szeretek, én sem perferálom
2015. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, de kiderült, hogy akivel először csináltam, azzal szar volt.
2015. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hiszen meg nem csokoloztal velem! :D

Amugy viccet felreteve valoban rossz olyannal, akit nem szeret az ember. Szerintem ez a legintimebb dolog. Ha paroddal sem szeretsz, az sem baj, vannak olyanok is, akik tenyleg nem igazan szeretnek csokolozni, ismerek ilyet. Mas kerdes, hogyha olyan parod lesz, aki pedig nagyon szereti, akkor az ugy nem jo. :\

2015. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen éppen ez a baj hogy a barátnőm imád csókolózni és nagyon szeretem őt
2015. aug. 19. 01:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, akkor elmondom, hogy en 6.5 evig voltam olyan kapcsolatban, hogy paron nem szeretett csokolozni en pedig nagyon. En kibirtam, amugy kesobb megcsalt es azert lett vege... nem hiszen, hogy kettonek koze lenne egymashoz. Szoval, ha szeretitek egymast, akkor ez nem akadaly, igy is fog mukodni a kapcssolatotok. ;) Elozo voltam, a vicces lyany, aki irta, hogy ismer ilyet. :) Igy, hogy latom segitek a sztorimmal, itt van tessek a bovebb kifejtese. :) Remelem, megnyugtattalak. :)
2015. aug. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, baj, van ilyen is.


Csak mindenképp mondd meg a párodnak, ne legyen ebből feszkó, mert annál nincs rosszabb mint amikor van valami de nem szól, te meg őrlődsz, hogy na mi baja van.


Persze meglehet, hogy csak nagyon béna emberekkel próbálkoztál eddig. A nyáladzós, meg a becsukott szájú meg a nyelvvel kalimpálós senkinek nem jön be.

2015. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!