Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összehasonlitó elemzés! Mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összehasonlitó elemzés! Mik azok a tulajdonsagok amelyek egyformák es különbözőek egy fiusnes egy noies csajszi között?

Figyelt kérdés
Személyszerint ennugy gondolom hogy egy noies lanyban tobb minden van amit szeretni lehet. Jomagam is nagyon noies vagyok es eddig csak csajos baratnoim voltak, vannak. Ezért nem tudom milyenek a fius lányok.18/L/L
2015. aug. 22. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
külsőleg vagy belsőleg?
2015. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj.bocsanat külsőleg és belsőleg is.
2015. aug. 22. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Megtanulhatnál írni. Leszbikus kapcsolatról beszélünk vagy barátságról?
2015. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Leszbi kapcsolatrol beszélek.
2015. aug. 22. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Személyszerint ennugy gondolom hogy egy noies lanyban tobb minden van amit szeretni lehet"


Ebből arra lehet következtetni, hogy esélyes, másnak más lesz a véleménye...


Erre nem lehet egyöntetű választ adni.

Szerintem az emberi értékeket nem a külső adja..

És véleményem szerint az a legvonzóbb, akinek a lelke teljes harmóniában van a külsejével.

Fontos a kisugárzás...


Aki nem fogad el így, nem így tetszem neki, az engem nem érdekel.


Egy fiús lány.

2015. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy én ismerek több leszbikust jómagam is beleértve a fiúsabbak szerintem lelkisebbek. Vagyis jobban lehet velük lelkizni, romantikusabbak meg hasonlók. De viszont iamerek olyat is aki abszolút nem ilyen. Én nőiesként nem szeretem ezeket. Spontán ember vagyok, szeretek őrűlt vad dolgokat csinálni vagyis sokmindent úgy is csinálok.Tudok komolyan beszélgetni,de nem minden nap akarok minden órában. Viszont az egyik barátosném meg nem ilyen. Nem lehet általánosítani. A leszbikus lányok/nők is emberek. Van aki ilyen van aki meg olyan. Az észrevételeim ezek, de lehet tévedek, hisz amint írtam EMBEREK vagyunk :)
2015. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy A Fiús Nő és A Lányos Nő.


Ezek tök szubjektív kategóriák, senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy jó, akkor ez innentől idáig fiús, ettől meg már lányos.


Mindenki egy csomó különböző tulajdonság katyvasza, senkit nem úgy raknak össze, hogy jó, ezek az alkatrészek vannak a listán, tehát ez meg ez lesz a címkén.

Sokféle fiús, és lányos lány van. És a legtöbben valahol a kettő közt helyezkednek el, mert miért ne, mindenki olyan ember ami neki jól esik.


Rá fogsz jönni, hogy végtére is a fiúsabb lányok is csak nők, nem kell itt semmit túlmisztifikálni, ők se ufók vagy ilyesmi.


Az meg hogy valaki miért szerethető, sokban múlik azon is, hogy milyen ember az aki szereti. A hasonlóságok, és a különbségek is szerethetővé tesznek valakit, hiszen te sem akarnál saját magaddal randizni, mert hát a megszokottság jó, de ha csak az van az baromi unalmas. Ugyanakkor ha a másik a szöges ellentéted, az is frusztráló, hiszen nehéz lesz kompromisszumot találni.

2015. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!