Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez utalhat a leszbikusságra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utalhat a leszbikusságra?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis a biszexualitásra, mert fiúkhoz nemcsak vonzódom, de érzem a biztonságot, és a szerelmet is(legalábbis azt hiszem). A lányokat, hamarabb nőket figyelek meg mindig, elképzelem a meztelen testüket, és pár másodpercnyi felvillanásra a közösülést is. Van egy lány, akit nagyon különlegesnek tartok, régen többet voltunk együtt, de lett barátja, akire én féltékeny is voltam minimálisan. Amikor azzal a lánnyal, mint barát együtt voltunk, úgy éreztem magam, mint egy férfi, aki mindig megnevetteti, dominánsnak éreztem magam, és aztán a barátjára gondoltam, milyen jó neki. Ezzel nem különösebben foglalkoztam aztán, de a nőket mindig megnézem, főleg az olyat, aki az én tetszésemnek felel meg, elegáns, és vörös, szeplős. Szerintetek?

2015. aug. 22. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vannak folyamatos leszbikus szex gondolataid? vagy csak néha beugrott a dolog?
2015. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát őszintén vannak, maszturbálás közben is a férfi szerepébe élem bele magam, tehát a színész helyébe képzelem magam.
2015. aug. 23. 00:01
 3/22 anonim ***** válasza:
tehát szexuálisan domináns vagy, ha felizgulsz lányokra is akkor pedig bi vagy. olyan pasit ajánlanék melléd aki érzékenyebb vagy hogy is mondjam, nem azt a buta paraszt tapló típust hanem egy érzelmeset aki bírja ha nem ő dominál. vagy egy csajt
2015. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudnék szerelmet érezni a csaj iránt, csakis vonzódást. Ezért kételkedem.
2015. aug. 23. 00:20
 5/22 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam anno, azok ellenére is hogy féltékeny voltam a barátnőm pasijára.


Azóta rájöttem, hogy a féltékenységnek volt alapja, totál beleestem a csajba.


(egy másik válaszoló)

2015. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
attól még hogy eddig nem volt rá példa lehet hogy tudnál. kitudja, de mondom probálkozz olyan érzelmesebb, magasabb érzelmi intelligenciával rendelkező pasiknál akik nem annyira domináns egyéniségek, szerintem az megoldaná a gondjaid ha egy olyanban párodra találnál
2015. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok, egy srácba, de teljesen. És nem viszonozta már egy hosszabb kapcsolat után, nagyon fájt.
2015. aug. 23. 00:29
 8/22 anonim ***** válasza:
hát sajna ez ilyen :) próbálkozni kell amég valakivel össze nem jön, tudnék én is mesélni hidd el...
2015. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Biszex vagy. Képlet megoldva. :)
2015. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
vitatnám, attól még nem biztos hogy biszex, ha csak pár fantáziálása volt nőkkel attól még nem biztos, csak felfedezi a szexualitását. ha érzelmileg, szerelmileg nem tudna egy nőhöz vonzódni csak testileg, akkor nembiztos egyáltalán hogy biszex
2015. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!