Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ha lenne egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ha lenne egy fiú barátotok aki nem tud csajozni, akkor segitenétek neki valahogy hogy legyen csaja?

Figyelt kérdés
megtanitanátok csajozni?
2015. aug. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk még nem sikerült becsajoznom, mert bi vagyok/voltam (mert most éppen tök meleg vagyok szerintem, ha ez lehetséges), 6 évig kapcsolatban voltam pasival, azt el tudom mondani, hogy engem mi zavart és mi az aminek mindig is örültem volna... illetve jeleket jobban észreveszem... pasi haverokat folyamatosan tanácsokkal látom el + mikor előadtam a sztorim, hogy egy barátnőmtől hogy kértem bocsánatot ők el voltak ájulva, hogy milyen romantikus vagyok. xD Írtam az elején a biszexualitásommal kapcsolatban, amennyiben nem próbálkozol be nálam, szívesen segítek, keress meg PM-ben.
2015. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha arra kér, akkor igen. :) Magamtól nem osztok kéretlen tanácsokat.
2015. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok, de ha egy barátom segítséget kér, akkor megpróbálok neki segíteni, ha tudok.
2015. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Viccelsz?!Imádnám!!!!

Mentorálnám minden tudásom szerint!!! :P


20/L/L

2015. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehát ez is emberfüggő. Olyan nő is létezik aki nem tud csajozni :D
2015. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno segített is leszbikus lány ismerősöm :)

28/F

2015. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!