Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek a kicsi, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a kicsi, vagy a nagy mell jön be számotokra, melyiket tartjátok izgatóbbnak és mennyire számít, hogy feszes legyen?

Figyelt kérdés

75B mellem van, 172cm magas vagyok.


17/L/L



2015. aug. 29. 10:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
hat en csak januarba toltom a 15-t de 85/C s mellem van xd es nem vagyok kover csak 157cm 51kg :) szerencsere nag, popsim es nagy melleim vannak es meg az arcom is gyonyoru masok szerint nem csak a testem:D De en szamomra a mell annyira nem fontos inkabb a popo en az imadom :)
2015. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a lényeg, hogy a "viselőjét" szeresd és akkor bármilyen is legyen, imádni fogod. :) Szóval ezen ne parázz. :)

Nekem eddig kisebb mellű barátnőim voltak, de imádtam a mellüket. :)

Jó, a 120 kilós cigány asszony, aki szült már 20 pulyát és a mellével söpri az utcát.. Az nem tetszik. :D


Ha van kedved, akkor szívesen ismerkednék veled. :)

Írj egy üzenetet és beszélgethetnénk. :)


19/L/L

2015. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
imáááádoooom a ciiiiciiit, legszívesebben ott aludnék minden áldott nap!! legfinomabb párnák! :D
2015. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%

22-es, ez hatalmas komment :D


Visszatérve. Nekem kifejezetten a kis méret tetszik. Az olyan kis pont tenyérbe illő.

2015. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

M1 csak legyen...

18L

2015. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nagymellűt akarok :) és feszes
2015. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!