Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki lipstick leszbikus az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lipstick leszbikus az hogy talált magának párt? Nem magányos? Nem nehezebb csajozni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én lipstick vagyok, hard lipstick nincs senkim pillanatnyilag, de igen nehéz főleg h lipsticket keresek nem butch ot
2015. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Lipstick? Az mit jelent? :O
2015. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
#2: Google
2015. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Köszi hármas, kedves vagy! :')
2015. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes... én butchként nehezebben találok magamnak párt.

A legtöbb leszbi szerintem pont, hogy lipsticket keres.

2015. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

eddigi tapasztalatimból kiindulva a legtöbb lipstick butchot keres, a legtöbb butch lipstick leszbit. Legkevesebbszer talán fiús lányokhoz vonzódó fiús lánnyal találkoztam, de nekem, mint lányos lányt kereső lányos lánynak sincsen sokkal könnyebb dolgom.


De ettől függetlenül még mindig nem hiszem, hogy mérföldkövekkel nehezebb dolgom lenne a pártalálásban, mint bármilyen heteroszexuális embernek, vagy mint egy fiús lánynak, vagy lányos fiúsnak.

2015. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na, komolyan lányok, a lipstick leszbikus nem 1 az 1ben a femme szinonímája.


A lipstick leszbikus az, aki femme és femme csajokkal randizik.

2015. szept. 6. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Én femme vagyok, és inább hard femme/light butchot keresek. Szerintem alapjáraton nehéz dolga van az ember lányának, ha egyszerűen nem mer kezdeményezni. Rólam meg amúgy se mondanák meg, hogy leszbikus vagyok, így hát pech.
2015. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
bejottem ide, hatha irnak valami izgatot a leszbik, de csak tiszta angol szakszavak vannak meg a google sem talalja, megfajdul a fejem is:/
2015. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát bocsi, hogy nem a te szexuális stimulálásodra létezünk. Mindjár rámtör az identitás zavar.

Jól tippelem hogy valami csávó vagy? >.>

2015. szept. 6. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!