Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire érdekelne barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekelne barátság meleg fiúval?

Figyelt kérdés
20 éves meleg fiú vagyok, és valamiért nincsenek lány barátaim kizárólag fiúk. Arra gondoltam hogy keresnék egy leszbikus barátnőt, csak nem tudom hol kezdjek hozzá. Aki gondolja írjon, budapestiek és 17-20 évesek főleg :)
2015. szept. 7. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, de régóta vágyom egy meleg fiú barátra. Volt egy pár éve, de sajnos már nem tartjuk a kapcsolatot.
2015. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is szívesen barátkozom veled, bár hetero vagyok és 25 éves :D de én is mindig vágytam egy meleg barátra
2015. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak ha te vagy Jinkx Monsoon
2015. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen barátkoznék :D habár kicsit fiatalabb vagyok :) de ha gondolod írj :) nagyon örülnék
2015. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem Budapesti vagyok hanem Győri de járok néha pestre 18/l/l szivessen barátkoznek :3
2015. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen barátkoznék /L/L :D
2015. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!