Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen hely van ahol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hely van ahol lehet ismerkedni leszbikusokkal? Tapasztaltabb not szeretnek aki bevezet a szexualitasba? /L

Figyelt kérdés
Tapasztalt not szeretnek talalni :) szerintetek hol lehet? Melegbarba nem nagyon szeretnek menni :| lehetoleg vmi ismerkedos hely Bp-en..tudtok olyan helyet ahol sok a leszbikus? Ahova sokan jarnak?
2015. szept. 16. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy? Biztos vagy a leszbi hajlamodban?
2015. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Gyógyítsd ki, kérlek, meg engem is! :D

Amúgy Budapesten én egyről hallottam, de csak rosszat hallottam róla. :D

2015. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen biztos
2015. szept. 16. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy tapasztalt nőt keresel, akkor megtaláltál. Egy leszbi nő vagyok férfitestben. 32/f
2015. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

menjél ki egy melegfesztiválra

lassan már hetente van

2015. szept. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A körúton (Erzsébet) fogsz találni a kocsmákban szerintem. ;)
2015. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is ez erdekelne, ki szeretnem probalni lannyal. 26eves vagyok. Ugy erzem leszbikus vagyok. Nem voltam meg ugy lannyal. Szerelmes mar voltam. De meg nem jott ossze semmi.
2018. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!